VŠĮ „Talentų futbolo akademija“


Telefonas: +37061384979
Saltoniškių g. 34 A, Vilnius
El. pastas: info@tfamilanas.lt


VŠĮ „Talentų futbolo akademija“ programos

Amžius: 6–17 m.

Aukime su futbolu

VšĮ „Talentų futbolo akademija“ – oficialus AC Milan atstovas Lietuvoje, vaikus treniruojantis pagal A.C. Milan futbolo mokyklos treniruočių metodiką, kuri orientuota į kiekvieną žaidėją atskirai, kad jis galėtų vystyti ir tobulinti savo įgūdžius atskirose srityse: technikos, taktikos ir psichologijos. Visame mokymo procese siekiama savo jauniesiems žaidėjams suteikti ir gyvenimiškai svarbių įgūdžių, tokių kaip dėmesio koncentravimas ar disciplina, kurie bus naudingi bet kuriose gyvenimiškose situacijose.  

Mūsų futbolo mokyklos filosofija yra grindžiama požiūriu į “visą žmogų”, pripažįstant, kad gerinant žaidėjo fizinį ir techninį vystymąsi, turi augti ir žaidėjo branda, t.y. vystytis jo emocinė ir psichologinė gerovė. Siekiama skatinti visus vaikus turėti didelių ambicijų futbole ir siekiama prisidėti prie kiekvieno savo žaidėjo psichinės ir fizinės sveikatos gerinimo sporto pagalba.  Todėl mūsų futbolo mokyklos treniruotės yra orientuotos į keturias pagrindines sritis: motorinių įgūdžių, pažinimo, asmeninių ir socialinių įgūdžių vystymą:

  • Mes siekiame tobulinti kiekvieno žaidėjo techninius ir taktinius gebėjimus, koncentruodamiesi į kamuolio spyrimą, varymą, perdavimą, mušimą galva ir kovą dėl kamuolio. Greitis, jėga, ištvermė ir lankstumas yra svarbiausios fizinės savybės šioje srityje.
  • Mūsų mokykloje siekiama plėtoti tokias asmens savybes, kaip intuicija, atmintis, koncentracija ir atsakingas sprendimų priėmimas. Ši mokymų dalis remiasi jaunųjų žaidėjų saviraiška, kūrybiškumu ir vaizduote.
  • Asmeninių įgūdžių lavinimas orientuotas į emocijų kontrolę ir savikontrolės atgavimą, kai jos netenkama, todėl šioje srityje didinama žaidėjų motyvacija, savigarba ir noras būti nepriklausomiems.
  • Mes mokomės dirbti visi kartu kaip grupė, kaip komanda, pabrėžiant taisyklių laikymąsi ir pagarbą kitų priimtiems sprendimams. Šioje dalyje yra svarbu išmokti bendradarbiauti.

Mūsų futbolo mokykla suteiks galimybę savo žaidėjams tapti rimtais profesionaliais žaidėjais ateityje.