VšĮ „Sostinės krepšinio mokykla“


Telefonas: 867924419
Laisvės pr. 55-14, LT-07190, Vilnius
El. pastas: info@skm.lt

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) pirmą kartą vaikams ir jų tėveliams savo duris atvėrė prieš septynerius metus – 2007-ais metais. Iš pradžių pirmuosius savo žingsnius mokykla žengė kaip unikalus socialinis projektas, tačiau ilgainiui išaugusi pasenusį rūbą, šiandien gali didžiuotis vadindamasi didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje.

Šiuo metu mokykla gali pasigirti ypač gausiu auklėtinių skaičiumi, nes čia kamuolį rankose laiko jau net 3000 įvairaus amžiaus vaikų. Mokykloje vaikai savo krepšinio įgūdžius lavina vaikų, jaunučių ir jaunių pogrupiuose.

SKM gali pasigirti ir naujove – sudarytos visos sąlygos krepšinio subtilybių mokytis ir patiems mažiausiems, kurie tikrai ras vietą darželinukų grupėse.

SKM, atsižvelgdama į tėvelių užimtumą bei jų patogumo labui, stengiasi būti kuo arčiau Jūsų.

Būtent todėl SKM turi savo sporto bazes 35 sostinės mokyklose ir 50 darželių ir toliau plečiasi. 

Mokykloje dirba jauni, profesionalūs, nuolat savo įgūdžius bei patirtį tobulinantys treneriai, kurie visuomet yra orientuoti į tikslą ir visapusišką vaiko ugdymą.

Šiuo metu Sostinės krepšinio mokykloje dirba 46 darbuotojai, kurie visada yra pasiruošę vaikui ištiesti ir pagalbos ranką. Sostinės krepšinio mokykloje svarbiausias yra vaikas.

Mūsų vizija

Sostinės krepšinio mokykla visuomenei teikia neformalaus švietimo ir ugdymo paslaugą. Krepšinio pagalba vaikai sunkių treniruočių metu išmoksta atkakliai siekti tikslo, laikytis sąžiningos konkurencijos principų, gerbti komandos draugus, trenerius, tobulėti individualiai ir būnant komandos dalimi, ugdo kantrybę ir pasitikėjimą savimi, atsakingumo jausmą.

Treniruočių, stovyklų ir varžybų metu vaikai lavina savo loginį mąstymą ir  koordinaciją, gerina socialinius įgūdžius ir stiprina sveikatą.

Siekiame, kad SKM auklėtiniai ir jų tėveliai būtų aktyvūs mūsų bendruomenės nariai ir noriai prisidėtų prie tarpusavio ryšių stiprinimo. Norime, kad vaikas mūsų mokykloje ne tik išmoktų ir toliau tobulintų krepšinio įgūdžius, tačiau kartu ir jaustųsi svarbus, saugus ir laimingas.

Mūsų tikslas – į sportą įtraukti kuo daugiau sostinės vaikų, atitraukti moksleivius nuo kompiuterių ir TV ekranų ir užauginti sveikus, tvirtus ir aktyvius Lietuvos piliečius. Pasitelkę krepšinį kaip neformalaus ugdymo priemonę, skatiname sveiką ir aktyvų moksleivių gyvenimo būdą, krepšininkams rengiame įdomias ir žaismingas treniruotes, organizuojame gausybę varžybų, vasaros stovyklų, švenčių ir renginių.

Mes:

1.Auginame būsimąsias Lietuvos krepšinio žvaigždes.

2.Rūpinamės vaikų užimtumu, suteikdami galimybę sportuoti visiems vaikams be meistriškumo apribojimų.

3.Buriame gausią SKM bendruomenę, organizuodami renginius auklėtiniams, jų tėveliams ir visam kolektyvui.

4.Siekiame, kad mūsų auklėtiniai išsiugdytų tvirtą charakterį ir taptų asmenybėmis. 5.Stengiamės užauginti tvirtus, sveikus, aktyvius Lietuvos piliečius.

6.Teikiame prioritetą sveikam gyvenimo būdui ir turiningam vaiko laisvalaikio praleidimui.

7.Rūpinamės ir mūsų mažiausiasiais – turime ikimokyklinio ugdymo grupę.

8.Norime sukurti draugišką ir vieningą Sostinės krepšinio mokyklos bendruomenę.   


VšĮ „Sostinės krepšinio mokykla“ programos