Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ (Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga)


Telefonas: 85276572
Kalvarijų g. 156, Vilnius

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – atvira neformalaus ugdymo erdvė skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas ir profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti meninius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ir kurti naujus projektus.

Vizija: modernus, patrauklus, atviras kaitai neformaliojo ugdymo centras vaikams, jaunimui ir šeimai.

Veiklos sritys:

 • Užsiėmimai vaikams ir jaunimui
 • Užsiėmimai suaugusiems
 • Renginių, festivalių ir konkursų organizavimas
 • Nacionaliniai ir tarptautiniai projektai
 • Vasaros stovyklos
 • Savanorystė

Turime net tris šokių sales, užsienio kalbų ir dailės darbų studijas, muzikos kambarį, karaokės salę ir „Laisvą plotą“ – erdvę skirtą skatinti kūrybiškumui ir naudingai praleisti laiką.

Kviečiame užsukti!


Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ (Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga) programos

logo
Amžius: 13–18 m.

Šou šokio studija (Vilniaus miesto 13-18 metų moksleiviams)

Jei žmogus nejuda –  jis tyli. Šioje studijoje jūs mokysitės ne tik  street dance, hip-hop, locking, r&b ir kitų stiliaus šokių, bet ir bendrauti, suprasti vieni kitus iš pusės žodžio, žvilgsnio ar judesio. Juk šoksite grupėje! O grupės pasiekimai priklauso ne tik nuo kiekvieno asmeninių pasiekimų, bet ir nuo noro ir sugebėjimo dirbti komandoje. Miksuosime  įvairias šokio technikas , kursime neįprastas kompozicijas. Šou šokyje netrūksta vaidybinių elementų, kurie choreografines kompozicijas padaro itin spalvingas. Siekiama, kad kiekvienas šokis turėtų idėją. Svarbu, kad ta idėja būtų prasminga ne tik patiems šokėjams, bet ir suprantama bei įdomi žiūrovui. Užsiėmimai skirti 13-18 metų vaikams.

logo
Amžius: 6–12 m.

Modernaus šokio studija vaikams

Užsiėmimai skirti 6 – 12 m. vaikams. Improvizacija – tai netikėtas, laisvas kūrybinės energijos ir galios panaudojimas konkrečioje situacijoje ar aplinkybėse. Improvizacijos tikslas yra išvystyti individualumą, savitą unikalią techniką bei šokėjo asmenybės išraišką. Įvaldžius atitinkamą improvizacijos lygį toliau bus planuojamas darbas su grupe bei partneriu (kontaktinė improvizacija).  Improvizacija skatins kūrybiškai mąstyti, ieškoti išeičių iš įvairių situacijų, vaikai turės galimybę pažinti savo kūno judėjimą, patys kurs judesius. Tyrinėjimo procese akcentuojami natūralūs judesiai (ėjimas, bėgimas, šuoliukai, sukiniai, vertimasis, lenkimasis). Užsiėmimo pagrindas – šiuolaikinis šokis, todėl pamokų metu mokiniai susipažins su šiuolaikinio šokio samprata bei judesiais. Tobulinant plastiškumą, bei individualius šokio sugebėjimus mokinsimės įdomių šokio kompozicijų. Užsiėmimai yra testiniai, pradedantieji mokysis modernaus šokio pagrindus, opažengusiųjų grupėje mokiniai toliau tobulins  modernaus šokio žinias ir  patys kurs kompozicijas. Ugdomi gebėjimai – bendradarbiavimas, bendravimas, kūrybiškumas, saves pažinimas.

logo
Amžius: 8–13 m.

Gatvės šokių studija

Gatvės šokių studija laukia visų, kurie nori išmokti laisvai judėti Hip hop ar House muzikos ritmu.

Jeigu nori  nustebinti savo bendraamžius, tuomet čia turėsi galimybę išmokti improvizuoti bei kurti savo šokių junginius. Susipažinę su gatvės šokių pagrindais (basic’ais) kursime choreografijas ir ruošimės įvairiems pasirodymams scenoje.

Amžiaus grupės: 8 – 10 m. 11 – 13 m.

logo
Amžius: 11–29 m.

Lindy-hop šokio studija

Nei vienas šokis negali suteikti tiek laisvės ir saviraiškos kiek lindis, jame atsispindi žmogaus polėkis, gerų manierų paisymas ir sykiu visiškas laisvumas. Vaikai, mokydamiesi šio šokio, visiškai pasikliauja savo jėgomis bei įsijausdami į šokį pamiršta visas kamuojančias problemas. Be to, lindy hop suartina šokančią porą ir padeda rutuliotis tolesniam gražiam bendravimui. Šiam šokiui amžiaus cenzas negalioja!

Tai visada jaunas šokis, praskaidrinantis nuotaiką, tinkantis bet kurio amžiaus ir sudėjimo žmogui. Nori išmokti šokti Lindy hop, susirasti naujų draugų, sulaukti dėmesio šokių aikštelėje, ar gerai praleisti laiką?

Amžiaus grupės:

11 - 18 m. 18 - 29 m.

logo
Amžius: 3–6 m.

Šiuolaikinio šokio studija mažiesiems

Kviečiame vaikučius mokytis šiuolaikinio šokio pagrindų.  Į šią grupę renkami mažyliai, kurie mokysis pačių pirmųjų svarbiausiųjų žingsnelių, vedančių į spalvingą šokio pasaulį. Pirmiausia pamokėlėje atliksime žaismingus apšilimo pratimus, kurie remsis klasikinio ir liaudies šokio technikomis. Improvizuosime, šoksime linksmus bei nuotaikingus šokius, kuriuose kūrybingai panaudosime išmoktus judesius. Vaikai lavins kūno koordinaciją, ugdysis klausos bei ritmikos įgūdžius.

Amžiaus grupės: 3 – 4 m. 4 – 6 m.

Amžius: 12–19 m.

Mušamųjų ir perkusijos studija

Lankantieji užsiėmimus susipažins su būgnų ir ritmikos pagrindais, kuriuos galės pritaikyti įvairiuose muzikos stiliuose: rock, funk, hip hop, jazz. Taip pat išmoks groti ne tik įprastais mušamaisiais instrumentais, bet ir išgauti skambesį iš bet kokio po ranka pasitaikiusio daikto. 

Amžiaus grupė: 12 -19 m.

 

logo
Amžius: 6–12 m.

Vokalo studija

Kviečiame į vokalo (dainavimo) studiją vaikučius, norinčius išmokti taisyklingai, gražiai ir išraiškingai dainuoti, valdyti ir tobulinti savo balsą. Jei yra noras, bus ir gražus rezultatas.

 

Užsiėmimų metu vaikai mokomi taisyklingos laikysenos ir kvėpavimo, tikslaus intonavimo, aiškios dikcijos, sceninės kultūros, mikrofoninio dainavimo įgūdžių. Balsui lavinti parenkami pratimai ir kūriniai, atitinkantys amžių ir turimą patirtį, balso galimybes, individualius gebėjimus. Pasiekus gerų rezultatų, jums atsivers galimybės dalyvauti įvairiuose konkursuose. Taip pat aktyviai dalyvausime miesto kultūriniuose ir „Šatrijos“ klubo renginiuose.

Amžiaus grupės:

3-6 m. 7-12 m.

logo
Amžius: 10–19 m.

Vokalo studija

Kviečiame į vokalo (dainavimo) studijas  įvairaus amžiaus vaikus ir jaunimą, norinčius išmokti taisyklingai, gražiai ir išraiškingai dainuoti, valdyti ir tobulinti savo balsą.

Užsiėmimų metu vaikai mokomi taisyklingos laikysenos ir kvėpavimo, tikslaus intonavimo, aiškios dikcijos, sceninės kultūros, mikrofoninio dainavimo įgūdžių. Balsui lavinti parenkami pratimai ir kūriniai, atitinkantys amžių ir turimą patirtį, balso galimybes, individualius gebėjimus. Pasiekus gerų rezultatų, jums atsivers galimybės dalyvauti įvairiuose konkursuose. Taip pat aktyviai dalyvausime miesto kultūriniuose ir „Šatrijos“ klubo renginiuose.

Amžiaus grupės:

10 – 15 m. nuo 15 m

logo
Amžius: 8–13 m.

Menų labaratorija

Menų laboratorija kviečia eksperimentuoti įvairiomis medžiagomis ir technikomis. Mokysimės tapybos, grafikos, tekstilės, koliažo, mozaikos ir kitų dailės technikų. Savo darbams naudosime pačias netikėčiausias medžiagas: audinių atraižas, sulūžusius žaislus, stiklinius karoliukus, senus laikraščius ar net „išėjusių iš garantijos“ kruopų likučius.

Kartais dirbsime individualiai, kartais kursime bendrus darbus, kartu fantazuosime, dalinsimės idėjomis ir kartu džiaugsimės rezultatu. Dalyvausime pleneruose, dailės stovyklose, parodose ir patys jas rengsime.  Vadovė Rasa itin mėgsta organizuoti parodas, nes tai puiki proga susitikti su bendraminčiais, pasidžiaugti ne tik savo, bet ir kitų kūrybos rezultatais, maloniai pabendrauti su draugais ir renginio svečiais.

Amžiaus grupė:

8-13 m.

logo
Amžius: 4–6 m.

Aerobinės gimnastikos studija mažiesiems

Treniruočių metu ugdomi aerobinės gimnastikos pradmenys, muzikalumas, artistiškumas. Lavinamos šios fizinės ypatybės: koordinacija, vikrumas, šoklumas, lankstumas, statinė bei dinaminė jėga, ištvermė. Vaikai mokomi ir akrobatikos pradmenų. Treniruotės metu ugdomas pasitikėjimas savimi ir komandinis darbas. Taikomi ne tik sportiniai, bet ir žaidybiniai, kūrybiniai metodai, ruošiamasi pasirodymams.

Jei Jūsų vaikui jau ketveri (ir daugiau), kviečiu prisijungti prie mūsų nuotaikingų, įdomių ir naudingų treniruočių! Tikiuosi, kad sėkmingai augsime ir tobulėsime kartu!

 Amžiaus grupė: 4 - 6 m.

logo
Amžius: 8–13 m.

Capoeira kovos meno studija

Capoeira nauda akivaizdi. Ji ne tik lavina ištvermę, koordinaciją, lankstumą, koncentraciją, suteikia daug gerų emocijų, bet ir skatina peržengti per save, įveikti fizinius iššūkius, praplečia draugų ratą.

Pradedančiųjų užsiėmimuose dažnai mokomasi capoeira judesių pagrindų. Taip pat didelis dėmesys skiriamas koordinacijos, reakcijos, fizinio pasirengimo gerinimui, supažindinama su muzikiniais, koviniais, akrobatikos bei kitais brazilų tradicijos aspektais, istorija. Išmokstama judėti muzikos ritmu, girdėti ir jausti muziką, bendrauti su žmonėmis judesio pagalba.

Muzika ir ritmas yra neatsiejama capoeira dalis. Ji nustato žaidimo greitį ir stilių, kuris reikalingas žaidžiant rate (vad. roda), kurį sudaro bataria (muzikos instrumentai), ritmą plojantys žaidėjai ir du rate žaidžiantys asmenys (port. capoeiristas). Muziką sudaro įvairūs ritminiai instrumentai, dainos ir plojimai – taip sukuriama nepakartojama atmosfera kovos žaidimui, palaikanti žaidėjų dvasią ir energiją.

Amžiaus grupė:

8-13 m.

logo
Amžius: 6–11 m.

Karate kovos menų studija

Tradicinis karate – tai savigynos menas, pagrįstas nuolatinio tobulėjimo principu. Mes padėsime vaikams sustiprėti fiziškai, lavinsime koordinaciją ir mokysimės kontroliuoti savo emocijas ir jėgą. Treniruočių metu mažiausiems vaikams rimčiausius pratimus pateikiame žaidybine forma. Atsižvelgiame į vaiko individualias galimybes ir stengiamės skirti kiekvienam vaikui kuo daugiau dėmesio. Nuo pat pirmų žingsnių mokomės drausmės, tvarkos ir pagarbos kitiems. Karate padeda įgyti pasitikėjimo savimi ir orientuotis į tikslo siekimą ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Su vaikais dirbs profesionalus Karate SANREI sporto klubo treneris Deividas. „Šatrijos“ klube vaikai baigs parengiamąjį vienerių metų karate kursą. Mokslo metų pabaigoje geriausiai pasiruošę turės galimybę laikyti egzaminą. Jį išlaikę, jaunieji karatistai gaus 9 kyu (baltą diržą) ir galės tęsti užsiėmimus Karate SANREI sporto klube.

Amžiaus grupės:

5-7 m.

8-11 m

logo
Amžius: 13–29 m.

Fotografijos studija

Šis fotografijos kursas skirtas pradedantiesiems ir šiek tiek pažengusiems.  Mokysimės visko nuo pradžių: fotografijos atsiradimo priežasčių ir pasekmių, trumpos istorijos, fotoaparato sudėties ir pagrindinių parametrų/funkcijų.  Prisiliesime tiek prie analoginės, tiek prie skaitmeninės fotografijos, nagrinėsime jų skirtumus bei privalumus, aiškinsimės pagrindinius kompozicijos, šviesos, spalvų principus, nuotraukų retušavimo pagrindus. Diskutuosime apie naujausias fotografijos madas ir tendencijas, nagrinėsime kitų menininkų darbus, dalinsimės savo atradimais, bandymais ir idėjomis. Kursas interaktyvus - 50% teorijos, 50% praktikos, lankysimės parodose, laboratorijose, profesionaliose studijose.

Amžiaus grupė: nuo 13 m.

logo
Amžius: 6–12 m.

Dziudo kovos menų studija

Kviečiame berniukus ir mergaites į dziu-do treniruotes, kuriose sustiprėsite, tapsite vikresni ir ištvermingesni, įgysite naujų draugų. Jėgas išbandysime varžybose, draugystę stiprinsime sportinėse stovyklose.

Amžiaus grupės:

6 - 8 m.

9 - 12 m.

logo
Amžius: 4–7 m.

Mažoji akademija – anglų kalbos pradmenys mažiesiems

Nuo abėcėlės iki kelių sakinių ilgumo teminių tekstukų kūrimo. Ši programa skirta 4-7 metų vaikams, kuriems anglų kalba yra naujovė.  Užsiėmimų metu lavinsime kalbėjimo įgūdžius bei plėsime teminį žodyną žaisdami, bendraudami dialogais pagal pavyzdį, skaitydami bei klausydamiesi trumpų tekstukų, ir dainuodami.  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 10:30 val. iki 11:30 val.

Amžius: 4–7 m.

Mažoji akademija – Dailės pradmenys mažiesiems

Šių užsiėmimų metu bus lavinami meniniai įgūdžiai, kūrybiškumas.

Laukiami 4-7 m. vaikučiai.

logo
Amžius: 3–6 m.

Skruzdėliukų mokyklėlė – šeštadieniniai užsiėmimai mažiesiems

Čia vaikučiai smagiai bei kūrybingai praleis kiekvieną šeštadienį. Išmoks naujų dainelių, nupieš piešinį, bei smagiai pašoks kartu su bendraamžiais. Bendra visų mokylėlės užsiėmimų trukmė 1 val. 30 min: 30 min piešia, 30 min. dainuoja ir 30 min. šoka. Skruzdėliukų mokyklėlės užsiėmimai skirstomi į 3 amžiau grupes: 3-4 m. vaikučiai, 4-5 m. vaikučiai, 4-6 m. vaikučiai. Kviečiame visus prisijungti.

Amžius: 9–15 m.

Gitaros studija „Savi“

Gitara – vienas populiariausių instrumentų ir jo populiarumas nemažėja jau daugybę metų. Užsiėmimuose mokomės ne tik žinomų dainų akordų, akomponavimo akustine gitara, bet ir muzikinio rašto, teorijos, ansamblinio grojimo įgūdžių, susipažįstame su populiariais stiliais bei įvairiomis grojimo technikomis. Kartu kuriame draugišką ir pasitikėjimu grįstą atmosferą.

Amžius: 15–19 m.

Jaunųjų lyderių mokykla

Programa „Jaunųjų lyderių mokykla“ skirta jaunimui nuo 15 iki 19 m., norintiems sustiprinti pasitikėjimą savimi, lavinti savo asmenines savybes, įgyti teorijų ir praktinių žinių apie lyderystę, bendradarbiavimo ir vadovavimo įgūdžių.

Užsiėmimų metu mokysimės dirbti komandoje, spręsti iškilusias problemas, išsakyti savo nuomonę, išgirsti kitus bei priimti save tokį, koks esi. Mokysimės suprasti tarpusavio santykius, ugdysime toleranciją ir supratimą. Jaunimas bus mokomas kaip tikslingai susiplanuoti savo laiką, siekti užsibrėžtų tikslų ir įgyvendinti savo svajones!

Amžius: 6–19 m.

Ritmo ir mušamųjų instrumentų studija

Kaip sako ritmo ir mušamųjų instrumentų studijos vadovas Laurynas Kamarauskas, užsiėmimų metu vaikai pirmiausia mokomi įsigilinti ir suprasti, kas yra muzika bei iš ko ji susideda.

Taip pat ugdytiniai susipažįsta su ritmikos pagrindais – geba juos pritaikyti grodami įvairiais mušamaisiais instrumentais įvairiu muzikos stiliumi – ugdo sąmoningą asmenybę, gebančią atsakingai ir kūrybingai spręsti problemas bei aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, muzikiniuose projektuose, pasirodymuose.

Amžius: 6–11 m.

Gimnastikos studija

Gimnastikos programos tikslas– ugdyti sveika gyvensena ir kūno kultūra besidominčius  vaikus,  grupės komandinę dvasią, pasitikėjimą draugais ir savimi.

Gimnastikos mokymasis prasidės nuo nesudėtingų pratimų, kuriuos lengvai gali atlikti betkuris vaikas. Šie pratimai sudarys sudėtingesnių pratimų ir kompozicijų pagrindą, kuriose bus naudojami  aerobinės gimnastikos judesių, jėgos, šuolių, lankstumo ir pusiausvyros pratimų kompleksai ir akrobatinės gimnastikos elementai, reikalaujantys ypatingo balanso, judrumo ir koordinacijos. Sportuodami muzikos kūrinių ritmu vaikai taps  ne tik lankstūs ir plastiški, bet ir   muzikalesni bei artistiškesni. Teigiama emocinė aplinka, darbo metodų įvairovė, žaidimai, diskusijos, refleksijos  ugdys vaikų pasitikėjimą savimi ir komandinio darbo įgūdžius, o kartu su vaikais aptariamos ir ruošiamos choreografinės aerobinės ar akrobatinės gimnastikos kompozicijos vaikų kūrybiškumą.

Amžius: 7–11 m.

Akrobatinė gimnastika

Akrobatinė gimnastika – tai gimnastikos rūšis, kuri lavina balanso pojūtį, judesių koordinaciją, taip pat šoklumą, lankstumą ir plastiškumą. Akrobatika vysto ir stiprina visas raumenų grupes. Akrobatiniai pratimai atliekami pagal ritmišką muziką, tad lavinamas ir ritmo pojūtis, muzikalumas ir artistiškumas.

Užsiėmimų metu kursime pozityvią atmosferą, patirsime teigiamas emocijas, mokysimės būti vieninga komanda. Į akrobatinės gimnastikos užsiėmimus kviečiame 7-11 metų vaikus, kurie nori sustiprėti fiziškai, linksmai ir prasmingai praleisti laiką bei ugdytis pasitikėjimą savimi ir kitais.

Amžius: 7–9 m.

„Dainuok ir svajok!“

Girdite, kaip kiekvieną dieną jūsų mažasis vaikas niūniuoja dainelę? Šoka, muzikuoja ir nenustygsta vietoje? Čia kviečiami būtent tokie! Dainavimo pamokos nenustygstantiems vietoje. Užsiėmimų metu kursime savo daineles, mokysimės naujų, dar negirdėtų dainų, dainuosime gimtąja ir užsienio kalbomis, o svarbiausia – koncertuosime ir sau, ir tėveliams, ir draugams.

Amžius: 7–14 m.

Kūrybiniai tyrinėjimai

 1. tyrinėjimai - tai daug daugiau nei dailės būrelis. Tai kūrybinė erdvė, skirta vaikams tyrinėti, ieškoti, atrasti ir pažinti. Įvairios (tradicinės ir netradicinės) meno raiškos priemonės padeda vaikams pažinti save, kitus ir pasaulį. Kūrybiniai tyrinėjimai leidžia vaikams išlaisvinti kūrybiškumą, labiau pasitikėti savo jėgomis, atrasti bendraminčių bei labiau pasitikėti kitais. tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai, kuriuose vaikai kuria tiek individualiai, tiek bendrai. Meninės raiškos priemonės leidžia tyrinėti asmenines patirtis ir emocijas, apie kurias vaikams sudėtinga kalbėti garsiai. Šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Svarbiausia, kad vaikai jaustųsi saugiai, jaukiai ir laisvai.

Formuojamos skirtingo amžiaus grupės ir joms pritaikomi skirtingi programos metodai. Vyresnio amžiaus vaikams skiriama daugiau dėmesio patyrimo gyliui bei refleksijai.

Amžius: 12–19 m.

Meninės fotografijos studija

 1. fotografijos studija yra skirta paaugliams ir jaunimui, besidomintiems technologijomis, šiuolaikiniu menu, fotografija. Užsiėmimų metu dėmesys kreipiamas į teorines fotografijos istorijos, kompozicijos žinias, bei į praktinį analoginės ir skaitmeninės fotografijos pažinimą, nagrinėjami Lietuvos bei užsienio autorių darbai, diskutuojama šiuo metu aktualiomis temomis, organizuojami susitikimai su srities profesionalais, lankomos parodos. Kurso metu ruošiami individualūs kūrybiniai projektai, organizuojama bendra grupinė paroda. Mokiniai ugdo kūrybiškumo, kritinio mąstymo ir darbo komandoje gebėjimus.

Amžius: 15–18 m.

Sėkmės laboratorija

 1. „Sėkmės laboratorija“ skirta jaunimui nuo 15 iki 19 m., norintiems sustiprinti pasitikėjimą savimi, pažinti save, lavinti savo asmenines savybes, įgyti teorinių ir praktinių žinių apie lyderystę, bendradarbiavimo ir vadovavimo įgūdžių.
 1. metu mokysimės dirbti komandoje, spręsti iškilusias problemas, išsakyti savo nuomonę, išgirsti kitus bei priimti save tokį, koks esi. Mokysimės suprasti tarpusavio santykius, ugdysime toleranciją ir supratimą. Jaunimas bus mokomas kaip tikslingai susiplanuoti savo laiką, siekti užsibrėžtų tikslų ir įgyvendinti savo svajones!

Amžius: 7–14 m.

Šnekamoji praktinė anglų kalba

 1. skirta vaikams ir paaugliams mokytis šnekamosios anglų kalbos. Kalbos mokysimės 3 lygiais, atsižvelgiant į vaikų amžių ir mokykloje įgytas žinias. Tokiu principu suformuotose grupėse skirtingais sudėtingumo lygiais mokysimės bendrauti tomis pačiomis kasdieniniame gyvenime dažniausiai pasitaikančiomis temomis (prisistatymas, šeima, namai, draugai, mokykla, šventės, drabužiai, profesijos, pomėgiai, išvaizda, maistas, orai ir kt.) bei vaikams aktualia ir jų pačių siūloma tematika. Kalbos taip pat mokysimės žaisdami, improvizuodami ir įgyvendindami mini projektus netradicinėse erdvėse – viešajame transporte, prekybos centre, miesto skvere ir pan. Užsiėmimų metu ypatingas dėmesys bus skiriamas tolerantiškos ir pasitikėjimą skatinančios aplinkos kūrimui, kuri padėtų programos dalyviams atsiskleisti, linksmai, drąsiai ir kūrybiškai komunikuoti anglų kalba, neakcentuojant savo dėmesio į pasitaikančias klaidas. Svarbiausios jų bus trumpai aptariamos užsiėmimo pabaigoje.

Amžius: 6–10 m.

Žaidimai (+ anglų kalba)

 1. skirta 7- 10 metų vaikams pradėti mokytis anglų kalbos to net nejaučiant – tiesiog žaidžiant. Sakoma, kad žaidimai neturi amžiaus: juos žaisti gali bet kas, jei tik supranta taisykles. Jokia kita veikla taip neįtraukia ir neatpalaiduoja, taip nepralinksmina ir nesukuria to bendrumo jausmo kaip žaidimas. Žaidžiant stiprėja ryšiai su draugais, lavinama vaizduotė ir kūrybiškumas, kaupiamos žinios at tiesiog nuoširdžiai pasijuokiama. Šios smagios programos „vinis“ – žaidimuose naudotis anglų kalbos žodžiais, frazėmis, posakiais ir paversti juos savo anglų kalbos žiniomis. Tam mums talkins visa gausybė įvairiausių žaidimų – judrieji, pasyvesni, muzikiniai, komandiniai, vaidmenų ir net pačių sugalvoti. skvere ir pan. Užsiėmimų metu ypatingas dėmesys bus skiriamas tolerantiškos ir pasitikėjimą skatinančios aplinkos kūrimui, kuri padės programos dalyviams atsiskleisti, linksmai, drąsiai ir kūrybiškai komunikuoti

Amžius: 7–12 m.

KARATE STUDIJA

 1. karate – tai savigynos menas, pagrįstas nuolatinio tobulėjimo principu. Nuo pat pirmų žingsnių mokomės drausmės, tvarkos ir pagarbos kitiems, Karate padeda įgyti pasitikėjimo savimi ir orientuotis į tikslo siekimą ne tik sporte, bet ir gyvenime. Šie užsiėmimai padės vaikams sustiprėti fiziškai. Užsiėmimų metu lavinsime koordinaciją, ištvermę, vikrumą, mokysimės kontroliuoti savo emocijas ir jėgą. Treniruočių metu daug pratimų atliekama žaidybine forma.

Amžius: 7–19 m.

Ekologija - gyvenimo būdas. Esame atsakingi.

 1. išmoks vertinti, prognozuoti ekologinę situaciją, susipažins su gyvosios gamtos sandara, jos ypatumais, įgys mokslinio mąstymo, tyrimo įgūdžių, gilins gamtosaugines žinias, atliks praktines užduotis, išmoks planuoti, atlikti stebėjimus, analizuoti gautus rezultatus, daryti išvadas. Rūpinsis gyvūnais, augalais, dalyvaus ekskursijose, konkursuose. Užsiėmimo tikslas – ugdyti atsakingą mokinių gyvenseną ir sąmoningą vartojimą, Mokiniai mokosi kultūringo bendravimo ir bendradarbiavimo su juos supančia aplinka.