Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga)


Telefonas: 868658086
Justiniškių g. 62A, Vilnius


Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas (Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga) programos

Amžius: 6–6 m.

„Žingeidukų“ Šeštadieninė mokyklėlė

Būrelio metu bus lavinami įvairūs vaikų gebėjimai, vaizduotė, vaikai bus paruošiami mokyklai (mokomasi skaičių, abėcėlės), ugdoma higiena, plečiamas vaikų akiratis, mokomasi saugaus eismo taisyklių, lavinami bendravimo įgūdžiai.

Amžius: 6–12 m.

Dailės studija

Pagrindinis programos tikslas yra mokyti vaikus ir jaunimą kurti ir mylėti grožį, susipažinti ir mokėti panaudoti plastinę kalbą mene, susipažinti su meno istorijos pagrindais ir meno kryptimis, išugdyti žmogų, suprantantį ir mylintį grožį, žmogų, mylintį savo kraštą, gerbia papročius ir tautos tradicijas.

Amžius: 6–17 m.

Dainų studija „Stereo“

Mūsų programos tikslas - suteikti bazines žinias ir dainavimo bei grojimo instrumentais pagrindus. Įgautas žinias galima pritaikyti stojant į atitinkamas mokymo įstaigas, taip pat dirbant profesionaliuose ir mėgėjiškuose muzikiniuose kolektyvuose. Mokiniai turi puikią progą ne tik įgauti dainavimo ar grojimo instrumentais pagrindus, bet ir elementariai susipažinti su audio aparatūra bei įsisąmoninti teisingą jos panaudojimą. Studijoje vaikai bus supažindinami su pagrindiniais muzikiniais instrumentais (klavišiniais instrumentais, ritmo gitara, solo gitara, boso gitara, mušamųjų grupe), audio aparatūra (mikrofonais, garso galios stiprintuvais, garso kolonėlėmis, CD grotuvais, MD ir t.t.). Užsiėmimai vokalistams ir instrumentalistams vyksta specialiai tam pritaikytose patalpose su reikalinga įranga. Mokiniai supažindinami su galimybėmis dalyvauti įvairiose renginiuose, susijusiuose su jų mokamais dalykais.

Amžius: 12–19 m.

Šokių studija

Pagrindiniai būrelio uždaviniai – ugdyti norą būti sveikiems ir gražiems, plėtoti estetinius, dorovinius jausmus, grūdinti valią, lavinti ne tik fizines, bet ir psichines moksleivių galias, formuoti sveikos gyvensenos ir sveikatos sampratą. Būrelio metu mokomasi sveikos mitybos pagrindų, taisyklingo kvėpavimo, laikysenos, mąstymo, lavinamas fizinis aktyvumas, pajėgumas, atliekami pratimai, mokomasi aerobikos žingsnelių.