Sporto klubas “Faiteris”


Telefonas: 8-679-51525
Lazdynėlių g. 8-21, Vilnius


Sporto klubas “Faiteris” programos

Amžius: 7–19 m.

KUDO (nauja)

Kudo yra sportinės dvikovos menas, harmoningas asmenybės vystymasis bei universali fizinio tobulėjimo sistema. Kudo turi savo filosofinį požiūrį bei vadovaujasi viena iš svarbiausių vertybių - pagarba, kurios dėka žmogus formuojasi kaip asmenybė.

Siekdami išmokti Kudo, vaikai išugdo fizinį ir psichologinį tvirtumą, tam, jog mokėtų pažinti save ir įgautu žinių gyventi dosniai ir humaniškai tarp kitų žmonių, tobulintų savo asmenines savybes ir taptų pozityviais ir rūpestingais visuomenės nariais.

Amžius: 7–19 m.

Faiteris Vilnius

Faiteris Vilnius programa yra grappling, imtynių bei kikbokso stilių mišinys. Faiteris Vilnius - tai universali fizinio tobulinimosi sistema ir harmoningas asmenybes vystymasis. Sporto klubas „Faiteris“ turi savo filosofinius požiūrius ir pirmiausiai remiasi pagarba, kurios dėka žmogus formuojasi kaip asmenybė. Siekdami išmokti savigynos, vaikai išugdo fizinę ir psichologinę jėgą, kad mokėtu pažinti save ir įgautu intelekto (proto), gyventi dosniai ir humaniškai tarp kitų žmonių, gerinantu savo asmenines savybes ir taptu pozityviais ir rūpestingais visuomenės nariais. Faiteris Vilnius programos tikslas - propaguoti fizinį aktivumą, sveiką gyvenimo būdą, sudaryti prielaidas bei tinkamas sąlygas harmoningam asmenybės vystymuisi, vaikų socialinių - kultūrinių poreikių tenkinimui, vieniti vaikus kuriems sportas ir sveikata yra galimybė realizuoti save ir savo asmenines savybes, pagarbų ir pozityvų požiūrį į aplinkinius, ugdyti savybes padedančias integruotis tarptautinėje visuomenėje.