M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas


Telefonas: 8 800 800 20
Europos verslo centras, 13 a., Konstitucijos pr. 7, LT-09308 Vilnius

Fondas yra Jaunimo reikalų departamento prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos akredituota savanorius priimanti organizacija.

Savanorystė „Sidabrinėje linijoje“:

„Sidabrinė linija“ yra nemokama draugystės, bendravimo telefonu ir psichosocialinės pagalbos paslauga vienišiems, atskirtį ir izoliaciją išgyvenantiems garbaus amžiaus žmonėms, padedanti išgyventi psichologinius sunkumus, susirasti telefoninį draugą, kuris reguliariai paskambins pasidomėti kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos, ar šiaip pasišnekučiuoti. 

„Sidabrinė linija“ padeda spręsti visuomenės ir vyresnio amžiaus žmonių atskirumo, vienišumo, bendravimo trūkumo problemas, suteikdama senoliams galimybę vėl džiaugtis oriu, prasmingu, pilnavertišku gyvenimu. Ši iniciatyva nesiekia konkuruoti ar atkartoti kitų jau veikiančių pagalbos garbaus amžiaus žmonėms priemonių, o veikiau priešingai, jas papildyti, suteikti reikiamą pagalbą „čia ir dabar“ ar būti tarpininku, padedančiu garbaus amžiaus žmonėms surasti reikiamų paslaugų teikėjus.

Mūsų tikslas yra ilgainiui tapti nacionaline pagalbos linija garbaus amžiaus žmonėms, kuri 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę teiktų pagalbą ir informaciją, pagal poreikį nukreiptų į kitas specializuotą pagalbą teikiančias organizacijas ir, svarbiausia, padėtų užmegzti gyvą kontaktą su žmogumi, kuriam galima bet kada paskambinti ir tiesiog pasišnekučiuoti.

Kviečiame dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi vienišų ir atskirtyje gyvenančių vyresniojo amžiaus žmonių bendravimo poreikiui.

Nuolat ieškome savanorių ilgalaikei veiklai, kuri ateityje galėtų tapti įdomiu ir apmokamu darbu. Savanoriams siūlome realizuoti save šiose srityse: 

> bendravimas ir emocinės paramos teikimas senoliams telefonu;  > savanorių mokymų organizavimas;  > finansavimo šaltinių paieška ir lėšų pritraukimas;  > ryšiai su visuomene, bendravimas su žiniasklaida ir suinteresuotomis organizacijomis bei institucijomis.

„Sidabrinės linijos“ savanoriu gali tapti kiekvienas ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus, gyvenantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyje. Svarbiausia – nuoširdus noras prisidėti prie mūsų veiklos ir praskaidrinti vienišo senolio kasdienybę bei galimybė pokalbiui skirti 10-30 minučių kiekvieną savaitę bent 4-6 mėnesius.   

Susidomėjusius kviečiame užpildyti ir atsiųsti mums savanorio anketą, kurią rasite adresuhttp://www.mcwealth.lt/imone/mc-labdaros-ir-paramos-fondas/tapk-sidabrines-linijos-savanoriu. Tuomet mes susisieksime dėl tolesnės jūsų savanorystės.


M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas programos

logo

Savanorystė iniciatyvoje „Sidabrinė linija“

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas kviečia savanoriauti visus kurie neabejingi atskirtyje gyvenančių vyresniojo amžiaus žmonių bendravimo poreikiui! „Sidabrinė linija“ yra draugystės ir pagalbos telefonu linija, kurios dėka seneliai su savanoriais galės pabendrauti, papasakoti kaip sekasi, kaip praėjo diena, paprašyti pagalbos ar tiesiog pasiskųsti nesutarimais su kaimynu. :)

Fondas ieško atsakingų ir kantrių 18+ m. amžiaus žmonių, kurie galėtų išklausyti ir patarti, kurie žodžius „nežinau, negaliu niekuo padėti“ visuomet pakeistų į „tuoj sužinosiu kas Jums galėtų pagelbėti“. Visus norinčius padėti senyvo amžiaus žmonėms kviečiame rašyti laišką (vardą, mob., el. paštą) arba turinčius klausimų kviečiame paklausti el. paštu ieva.cerbuleniene@sidabrinelinija.lt