×

Teikėjai

logo

"Aktyvus stovyklavimas"

„Aktyvus stovyklavimas“ - vaikams, jaunimui ir suaugusiems, įvairių stovyklų ir būrelių organizatorius ištisus metus. Tai užsiėmimai, orientuoti į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą. Paprasčiau tariant, tai yra kelias į aktyvų gyvenimą, kuris mums suteikia teigiamą emociją, kuri kaip „varikliukas“ užveda toliau judėti, gyventi, džiaugtis... Vasarą organizuojame atskiras savaitės trukmės burlenčių, jėgos aitvarų, jodinėjimo žirgais, kartingų, vandenlenčių, irklenčių, banglenčių, “Longboardų” stovyklas vaikams ir jaunimui . Ne vasaros metu vaikams, jaunimui ir suaugusiems siūlomos slidinėjimo stovyklas, būrelius – slidės, snieglentės, kurie vyksta „Snow arenoje“ ir/ar slidinėjimo centre „Liepkalnis“. Stengiamės ir visus skatiname išbandyti kuo daugiau įvairių sporto šakų. Juk negali žinoti, kuri Tau gali patikti. Bandyti gali visi: maži, dideli, jauni, senjorai... amžiaus limito nėra. Visų svarbiausia Jūsų noras ir motyvacija judėti, išmokti, sužinoti. „Aktyvaus stovyklavimo“ kolektyvas linki Jums puikių emocijų ir neišdildomų prisiminimų mūsų renginiuose, stovyklose, būreliuose! Daugiau dėl stovyklų ar renginių teirautis: info@aktyvusstovyklavimas.lt, +37068500933.

Visas vasaros stovyklas galima rasti čia: https://www.aktyvusstovyklavimas.lt/vasaros-stovyklos

Visos slidinėjimo stovykla rasite čia: https://www.aktyvusstovyklavimas.lt/slidinejimas

Informaciją apie "longboard'ų" (lt.ilagelntės) rasite čia: https://www.aktyvusstovyklavimas.lt/bureliai/197-burelis-vaikams-ir-jaunimui-riedant-longboard-ais-lt-ilgalentemis-vilniuje

logo

"Labaiteatras"

"Labaiteatras“ – tai teatras, gimęs vieną saulėtą rudens dieną iš labai didelio noro, kad savos idėjos, savi kūrybiniai sumanymai turėtų savus namus. Teatro įkūrėjai – režisierė ir aktorė Agnė Sunklodaitė ir kompozitorius Deividas Gnedinas. Teatre kuriančiųjų ratas – platus ir atviras! „Labaiteatras“ kuria šeimai (nuo pačių jauniausių iki vyriausių jos narių). Mes teigiame ir išpažįstame teatrą visose jo apsireiškimo formose. Laukiame jūsų, randame jus ne tik tradicinėse teatro erdvėse, bet ir gatvėse ir bibliotekose, dvaruose ir palėpėse, nes… Mums su jumis – Labai!

logo

„MB MOKSLO TVIRTOVĖ“

Šiuolaikinių technologijų laikai ir Z kartos unikalumas bei prioritetai gerokai trumpina lauko žaidimų ir veiklų gryname ore laiką, todėl pagrindinis stovyklos tikslas–būnant kartu, bendraujant ir bendradarbiaujant atskleisti gamtos teikiamą džiaugsmą, išlaisvinti vaikų kūrybines galias ir įkvėpti vaikus po stovyklos rinktis buvimą gryname ore.

Stovykla orientuota į lauko pedagogiką, gamtamokslinį ugdymą, asmenybės ūgtį bei saviraišką.

Ką veiksime?

  • Formuosime vaiko sveikos gyvensenos principus kuriant pozityvų santykį su gamta ir ekologija;
  • Puoselėsime vaikų fizinį aktyvumas gryname ore, supažindinant su novatoriškomis, orginaliomis veiklomis;
  • Plėtosime vaikų saviraišką, pasitikėjimą savimi ir savo galiomis,
  • Vykdysime prevenciją psichologinėms ligoms, patyčioms, mokantis suprasti save ir kitus;
  • Formuosime socialinius ir dorinius įgūdžius, bendradarbiavimą, pozityvią lyderystės sampratą;
  • Puoselėsime emocinio intelekto plėtotę, ugdysime savireguliaciją, savikontrolę, tinkamą jausmų raišką;
  • Plėtosime intelektualinį kūrybiškumą, mokysimės pritaikyti jį kasdienio gyvenimo įgūdžių reikmėse;
  • Išlaisvinsime meninį kūrybiškumą (muzikos pedagogika anglų ir lietuvių kalba, dailė, technologijos, teatras, kūrybinės veiklos);
  • Auginsime lyderystę ir gebėjimą dirbti ir siekti tikslų komandoje.

Daugiau informacijos galite gauti parašę laišką adresu- mokslotvirtovė@gmail.com

logo

„Skalvijos“ kino akademija

„Skalvijos“ kino akademija arba tiesiog SKA yra antrieji namai mylintiems kiną ir norintiems jį kurti vyresnių klasių moksleiviams.

Čia susidraugausite su kino kamera, kita kino kūrimo technika, pagilinsite kino teorijos ir istorijos žinias. SKA išmoksite pasirengti filmavimui, elgtis su kino technika, suburti filmavimo komandą ir išnaudoti stipriąsias kiekvieno komandos nario puses. SKA moksleiviai lanko kino istorijos, kino režisūros, montažo, kitas specialybines paskaitas, atlieka kūrybines užduotis, pasiskirstę į filmavimo grupes kuria trumpo metro filmus. SKA studentai aktyviai dalyvauja įvairiose papildomose veiklose – vyksta į filmavimo aikšteles, savanoriauja „Skalvijos“ bei kitų organizacijų renginiuose. Neretai gauna akreditacijas į Vilniuje vykstančius kino festivalius, kitais būdais įsilieja į kino gyvenimą Vilniuje.

„Skalvijos“ kino akademiją 2007 m. įkūrė „Skalvijos“ kino centras. Kasmet SKA baigia apie 30 moksleivių. Dažnai jie renkasi mokslus Vilniaus LMTA (Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje), taip pat studijuoja Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Rusijoje.