Susitikimai

2015 m. kovo 23–24 d. įvyko pirmasis projekto ,,Darbo su jaunimu plėtra Lietuvoje ir Danijoje'' partnerių susitikimas. Buvo aptarta daug projekto administravimas, biudžetas, pagrindiniai darbai ir vizitai. Parnerių susitikimas vyko Vilniaus Antakalnio atvirame jaunimo centre, Pal. Jurgio Matulaičio socialiniame centre ir Antalieptėje.

2015 m. kovo 23–24 d.  pirmasis projekto partnerių susitikimas.             

2015 m. gegužės 11–15 d. projekto dalyviai susitiko Danijoje, Olburge. Laura, Mantas, Darius ir Donatas kartu su danų jaunuoliais gamino baldus, kurie rudenį atkeliavo į Vilniaus atvirus jaunimo centrus. Projektų partnerių organizacijų darbuotojai iš Lietuvos susipažino su įvairiais Olburge esančiais atvirais jaunimo centrais, danų švietimo politika, kalbėjosi apie lėšų paiešką, sėmėsi veiklų idėjų, formavosi kaip komanda.

     

 

2015 m. rugpjūčio 16–20 d. Antalieptės „Inovatorių slėnyje” kartu dirbo 55 jauni žmonės iš Lietuvos ir Danijos. Padedant profesionaliems meistrams jaunimas kūrė savo svajonių stovyklą. Bendromis pastangomis gimė laužavietė, supynės, žibintai, hamakai, suoliukai ir lankų šaudykla.

   

 

2015 m. rugsėjo 29 – spalio 2 d. Vilniuje įvyko ketvirtasis projekto partnerių susitikimas. Į Vilnių atvyko 10 jaunuolių ir 3 mokytojai iš Olburgo jaunimo mokyklos. Jie kartu su Vilniaus atvirų jaunimo centrų lankytojais sumontavo iš jų mokyklos atkeliavusius baldus: virtuvę, stalus, minkštąsias dalis, sceną, lentynas.Po darbų danų ir lietvuvių jaunuoliai kartu vakarojo, žaidė, vyko orientacinis žaidimas po Viniaus senamiestį.