Projektas „Svajoju veikti“

„Svajoju veikti“ – tai Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo organizuojamas projektas, kurio tikslas yra sudaryti galimybes vaikams, augantiems vaikų namuose ir socialiai remtinose šeimose, nemokamai lankyti norimus būrelius. Tuo tikslu yra sukurta internetinė platforma www.svajojuveikti.lt, kurioje „susitinka“ vaikai, norintys užsiimti tam tikra popamokykline veikla, tačiau dėl ribotų finansinių resursų negalintys to padaryti, ir įmonės bei įstaigos, organizuojancios popamokyklinį ugdymą, socialiai atsakingas verslas ir geros valios žmonės, galintys padėti išpildyti vaikų svajones veikti.

Kviečiame vaikų namų auklėtinius bei vaikus, augančius socialiai remtinose šeimose, prisijungti prie projekto „Svajoju veikti“. Tikime, kad šis projektas padės vaikams:

- atrasti mėgstamas veiklas;
- lavinti savo talentus ir gabumus;
- ugdyti socializacijos įgūdžius;
- plėsti akiratį;
-šauniai praleisti laiką su bendraminčiai.


Prašome pateikti informaciją apie vaikus, svajojančius lankyti tam tikrus būrelius, prisegtame excel faile. Internetiniame puslapyje skelbsime tik šią informaciją: vaiko vardas, amžius ir kokį būrelį vaikas nori lankyti. Visa kita informacija lieka projekto organizatorių žinioje. Taip pat nepamirškite, kad kiekvienas vaikas, norintis dalyvauti projekte, turi nupiešti piešinį susijusį su norimu lankyti būreliu. Informaciją apie vaikus ir vaikų piešinius siųskite e.paštu simona.sakalauskaite@gmail.com. Jei turite klausimų ar norite daugiau sužinoti apie projektą – kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais. 

Kontaktai

Simona Sakalauskaitė
Simona.Sakalauskaite@gmail.com
Tel. nr. 8 616 234 08

Laurynas Suodaitis
Laurynas.Suodaitis@gmail.com
Tel. nr. 8 614 024 05