Pasirinkite veiklos sritį ir rūšį
Viso rasta { ? } programų

Programos

logo

Nemokamos šiaurietiško ėjimo pamokos

Šiaurietiškojo ėjimo mada užvaldė sostinės gyventojus!

 

Šiandien, kalbant apie šiaurietiškąjį ėjimą, jau galima drąsiai teigti, kad tai ne tik naudingas sveikatai užsiėmimas, tačiau ir itin populiarus laisvalaikio leidimo būdas.

„Prieš kelis metus, kai startavo Vingio parke pirmasis šiaurietiškojo ėjimo klubas, dar turėjome aktyviai galvoti, kaip populiarinti šį ėjimą Vilniuje – pradėjome nuo nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų, įvairiausių renginių ir dabar jau džiaugiamės sparčiai gausėjančiomis ėjikų gretomis. Pastebėjome, kad sostinėje šiuo ėjimu domisi skirtingų amžiaus grupių atstovai – nuo jaunimo iki senjorų. Ir tikrai galime drąsiai griauti mitą, kad tai senyvo amžiaus žmonių užsiėmimas. Šiaurietiškojo ėjimo filosofija paprasta – vaikščiok su dviem lazdomis nuo pat jaunų dienų, kad senatvėje nereikėtų ramstytis į vieną lazdą. Tuo viskas ir pasakyta“, –  šypsosi „Sveiko miesto“ vadovas Mantas Paulauskas.

 

Džiugi žinia šiaurietiškojo ėjimo gerbėjams

Didžiulį ėjikų būrį Bernardinų sode sutelkęs charizmatiškasis šiaurietiškojo ėjimo instruktorius Andrius Jelaga nesustos vesti nemokamų pamokų ir toliau. Iki pat gegužės pabaigos tradiciškai bus vedami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai šeštadieniais nuo 10.00 val. iki pat 12.00 val. Visi laukiami keliomis minutėmis anksčiau prieš pamoką prie Bernardinų sodo centrinių vartų.

 

Dar daugiau nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų

Šiaurietiškasis ėjimas grįžta ir į Vingio parką. Mėgautis ėjimu viename gražiausių miesto parkų bus galima net porą kartų per savaitę. Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos drauge su profesionalia ir gerai žinoma instruktore Liliana Radzevičiene startuos nuo balandžio 19 d. ir vyks iki pat gegužės mėnesio pabaigos. Užsiėmimai vyks kiekvieną savaitės antradienį ir ketvirtadienį nuo 18.00 val. iki 19.00 val. Pamokų dalyviai prieš pamoką bus laukiami prie Vingio parko estrados nugarinės pusės.

 

Visi būsimi šiaurietiškojo ėjimo pamokų dalyviai turi žinoti, kad speciali registracija į šiuos užsiėmimus nėra vykdoma. Taip pat svarbu išskirti, kad neturintiems šiaurietiškojo ėjimo lazdų jaudintis dėl to nereikėtų, kadangi jos bus duodamos kiekvienam prieš pamoką.

Esant labai prastam orui, šiaurietiškojo ėjimo pamokos nevyks.

 

 

 

Daugiau informacijos:

Karolina Dilytė

+370 (657) 82318

karolina@sveikasmiestas.lt

www.sveikasmiestas.lt

 

 

Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos

Kovo mėnesį tęsiamas ir  šiaurietiškojo ėjimo maratonas. „Sveiko miesto“ šiaurietiškojo ėjimo klubo entuziastai ir visi kiti norintys išbandyti šį ėjimą yra laukiami šeštadieniais nuo 10.00 val. iki 12.00 val. Bernardinų parke.  Susitikimo vieta – prie parko centrinių vartų. Kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, todėl pasivaikščiojimui kviečiami ne tik suaugę, tačiau ir mažieji sostinės gyventojai. Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.

Nemokami jogos užsiėmimai

Studija „Jogos ratas“ kviečia sostinės kovo mėnesį lankyti nemokamus pažintinius Ajengaro (Iyengar) jogos užsiėmimus. Užsiėmimai vyks visą kovo mėnesį, kiekvieną ketvirtadienį nuo 19.15 val. iki 20.30 val., adresu: Krokuvos g. 8 (šalia Europos aikštės). Užsiėmimų metu susipažinsite su Ajengaro (Iyengar) jogos metodu, atliksite jogos asanas, atsipalaiduosite.  Dalyvių amžius neribojamas. Kadangi vietų skaičius yra ribotas, registruotis būtina. Registruokitės elektroniniu paštu: info@jogosratas.com (nurodykite vardą, pavardę, telefono numerį bei kuriai dienai registruojatės). Temoje nurodykite: „Sveikas miestas“. Tik gavę patvirtinimą, žinosite,  kad tikrai galite atvykti į užsiėmimą, į kurį registravotės.  

Nemokamos pažintinės Aikido treniruotės

Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ kovo mėnesį formuoja naują grupę naujoje salėje Karolinškėse (Asanavičiūtės g. 20, antrajame aukšte) ir kviečia visus norinčius susipažinti su vienu gražiausių šiuolaikinių Japonijos kovos menų. Pirmosios pažintinės treniruotės organizuojamos pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 14.30 val. iki 15.30 val. (vaikams) ir nuo 18.00 val. iki 19.30 val. (jaunimui ir suaugusiems). Registracija į nemokamas treniruotes vyksta elektroniniu paštu: info@aikidoaikikai.lt.

Amžius: nuo 7 m.

Nemokamos plaukimo pamokos

Nuo kovo 5 d. kiekvieną savaitgalį vyks net po dvi pažintines plaukimo treniruotes, skirtas jauniesiems (nuo 7 metų) Vilniaus gyventojams. Plaukimo pamokos „Lazdynų baseine“ vyks kovo 5, 6, 12, 13, 20 ir 26 dienomis tuo pačiu laiku  –   pirmoji grupė mokysis plaukti nuo 12.00 val. iki 12.45 val., antroji grupė – nuo 13.00 val. iki 13.45 val. Vienoje grupėje gali būti 12 vaikų, todėl į pamokas vykdoma išankstinė registracija šiais telefonų numeriais: (8-5) 216 9041 ir 8 645 05116.