Pasirinkite veiklos sritį ir rūšį
Viso rasta { ? } programų

Programos

Amžius: 6–19 m.

Aerobikos būrelis

Programos metu bus siekiama supažindinti ugdytinius su aerobika. Užsiėmimų paskirtis: siekti vaikų fizinės, psichinės ir dvasinės darnos, stiprinti ugdytinių sveikatą. Svarbiausias uždavinys – ugdyti fizinio aktyvumo įpročius. Naudojant fizinius pratimus didinti raumenų jėgą ir ištvermę, gerinti sąnarių lankstumą, didinti judesių amplitudę, ugdyti fizines galias. Užsiėmimo metu  lavinti ritmo ir klausos pojūtį, puoselėti ir populiarinti sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai.

Siekti, kad vaikai patirtų judėjimo džiaugsmą, suprastų, kad mankšta ne tik prailgina gyvenimą, bet ir suteikia jam daugiau spalvų ir teigiamų pojūčių. Siekti, kad vaikai pažintų ir suvoktų, kaip per sportą gerinamas fizinis darbingumas, funkcinis organizmo pajėgumas, psichinis stabilumas, tobulinamos kūno formos.

logo
Amžius: 7–12 m.

Šaškės - tai smagu, įdomu ir naudinga!

Laukiame pirmokus-šeštokus (7-12 metų berniukus ir mergaites) Vilniaus sporto mokyklos "Tauras" šaškių ir šachmatų skyriuje.  Šaškių užsiėmimai vyksta 3 kartus per savaitę (pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį), vieno užsiėmimo trukmė - 2 akademinės valandos.

Neretai tėvai mano, kad žaidimas šaškėmis yra paprastas ir nerimtas užsiėmimas, negalintis nieko duoti jų vaikui. Kaip jie klysta! Šaškės vysto mąstymą, stiprina atmintį, lavina gebėjimą sukaupti ir perkelti dėmesį, kas duoda teigiamų rezultatų ir mokantis bendrų mokyklinių disciplinų (kiek tiksliųjų, tiek ir humanitarinių). Vaikai, užsiimantys šaškėmis, įgyja naudingų gyvenimo įgūdžių - išmoksta valdyti situaciją, priimti iššūkius, spręsti iškilusius uždavinius, adaptuotis prie naujų sąlygų, numatyti tolesnius žingsnius, atsakyti už savo veiksmus. O atskleidus visada jauno ir neišsemiamo žaidimo paslaptis ir grožį, šaškės suteiks vaikams didelį moralinį ir estetinį pasitenkinimą, pergalių ir kūrybos džiaugsmą.

 

 

 

 

Amžius: 6–18 m.

Laisvalaikis su futbolu

Grigiškių futbolo akademijos neformaliojo švietimo programa skirta mokiniams, kurie domisi sportu.  Programos nariai popamokinėje veikloje susipažįsta su futbolo taiskyklėmis, pagrindiniais technikos elementais, sveika gyvensena, dalyvauja įvairiuose sportiniuose renginiuose ir varžybose.Sporto mokslo bei medicinos parengtomis ir praktikoje pritaikytomis priemonėmis rengti sportininkus, galinčias tapti aktyviais visuomenės nariais. Ugdyti fizines savybes, sužinoti apie teigiamą aktyvaus judėjimo poveikį organizmui. Supažindinti su sveika mityba. Mokinsis žaisti mėgstamus žaidimus, tobulins įgytus įgūdžius. Taip pat suteiksime žinių apie žalingų įpročių neigiamą poveikį organizmui

 

Amžius: 7–19 m.

Faiteris Vilnius

Faiteris Vilnius programa yra grappling, imtynių bei kikbokso stilių mišinys. Faiteris Vilnius - tai universali fizinio tobulinimosi sistema ir harmoningas asmenybes vystymasis. Sporto klubas „Faiteris“ turi savo filosofinius požiūrius ir pirmiausiai remiasi pagarba, kurios dėka žmogus formuojasi kaip asmenybė. Siekdami išmokti savigynos, vaikai išugdo fizinę ir psichologinę jėgą, kad mokėtu pažinti save ir įgautu intelekto (proto), gyventi dosniai ir humaniškai tarp kitų žmonių, gerinantu savo asmenines savybes ir taptu pozityviais ir rūpestingais visuomenės nariais. Faiteris Vilnius programos tikslas - propaguoti fizinį aktivumą, sveiką gyvenimo būdą, sudaryti prielaidas bei tinkamas sąlygas harmoningam asmenybės vystymuisi, vaikų socialinių - kultūrinių poreikių tenkinimui, vieniti vaikus kuriems sportas ir sveikata yra galimybė realizuoti save ir savo asmenines savybes, pagarbų ir pozityvų požiūrį į aplinkinius, ugdyti savybes padedančias integruotis tarptautinėje visuomenėje.

Amžius: 7–12 m.

Laikyseną koreguojanti mankšta

Ydinga laikysena yra labai aktuali šių dienų problema, mokyklose diagnozuojama kas trečiam vaikui. Pagrindinė ir vienintelė efektyvi laikysenos korekcijos priemonė – tai koreguojanti mankšta. Ši mankšta padeda vaikui harmoningai vystytis, proporcingai formuojasi griaučių raumenų sistema. Užsiėmimų metu koreguojama laikysena; aktyvinami gilieji liemens raumenys stabilizuojantys stuburą; gerinamas lankstumas; koreguojamas raumenų disbalansas, stiprinant linkusius silpnėti raumenis ir atpalaiduojant įtemptus kūno raumenis, gerinama kvėpavimo funkcija. Lavinami taisyklingo sėdėjimo įgūdžiai, formuojamas fizinio aktyvumo poreikis.

logo

Atviros treniruotės ant „Vertas“ stogo

„Sveikas miestas“ drauge su treniruočių studija „The One“ kviečia visus vasaros sezonu  dalyvauti atvirose treniruotėse ant „Vertas“ stogo (Gynėju g. 16).  

Nuo šiol net tris kartus per savaitę, esant geram orui, sostinės gyventojai galės sportuoti bei tuo pačiu gėrėtis gražia miesto panorama „BodyBalance“ treniruočių metu.

Treniruotės vyksta kiekvieną savaitės pirmadienį ir trečiadienį nuo 7.30 val. bei sekmadieniais nuo 19.00 val.  Sekmadieninės treniruotės yra nemokamos. Pirmadieniais ir trečiadieniais vykstančių treniruočių mokestis – 3 eurai.

Į treniruotes rekomenduotina pasiimti sportui skirtą kilimėlį bei apsirengti patogiai. Esant prastoms oro sąlygoms treniruotės nevyks.

Registracija į treniruotes vyksta čia: http://www.the-one.lt/registracija/

logo

Nemokamos šiaurietiško ėjimo pamokos

Šiaurietiškojo ėjimo mada užvaldė sostinės gyventojus!

 

Šiandien, kalbant apie šiaurietiškąjį ėjimą, jau galima drąsiai teigti, kad tai ne tik naudingas sveikatai užsiėmimas, tačiau ir itin populiarus laisvalaikio leidimo būdas.

„Prieš kelis metus, kai startavo Vingio parke pirmasis šiaurietiškojo ėjimo klubas, dar turėjome aktyviai galvoti, kaip populiarinti šį ėjimą Vilniuje – pradėjome nuo nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų, įvairiausių renginių ir dabar jau džiaugiamės sparčiai gausėjančiomis ėjikų gretomis. Pastebėjome, kad sostinėje šiuo ėjimu domisi skirtingų amžiaus grupių atstovai – nuo jaunimo iki senjorų. Ir tikrai galime drąsiai griauti mitą, kad tai senyvo amžiaus žmonių užsiėmimas. Šiaurietiškojo ėjimo filosofija paprasta – vaikščiok su dviem lazdomis nuo pat jaunų dienų, kad senatvėje nereikėtų ramstytis į vieną lazdą. Tuo viskas ir pasakyta“, –  šypsosi „Sveiko miesto“ vadovas Mantas Paulauskas.

 

Džiugi žinia šiaurietiškojo ėjimo gerbėjams

Didžiulį ėjikų būrį Bernardinų sode sutelkęs charizmatiškasis šiaurietiškojo ėjimo instruktorius Andrius Jelaga nesustos vesti nemokamų pamokų ir toliau. Iki pat gegužės pabaigos tradiciškai bus vedami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai šeštadieniais nuo 10.00 val. iki pat 12.00 val. Visi laukiami keliomis minutėmis anksčiau prieš pamoką prie Bernardinų sodo centrinių vartų.

 

Dar daugiau nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų

Šiaurietiškasis ėjimas grįžta ir į Vingio parką. Mėgautis ėjimu viename gražiausių miesto parkų bus galima net porą kartų per savaitę. Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos drauge su profesionalia ir gerai žinoma instruktore Liliana Radzevičiene startuos nuo balandžio 19 d. ir vyks iki pat gegužės mėnesio pabaigos. Užsiėmimai vyks kiekvieną savaitės antradienį ir ketvirtadienį nuo 18.00 val. iki 19.00 val. Pamokų dalyviai prieš pamoką bus laukiami prie Vingio parko estrados nugarinės pusės.

 

Visi būsimi šiaurietiškojo ėjimo pamokų dalyviai turi žinoti, kad speciali registracija į šiuos užsiėmimus nėra vykdoma. Taip pat svarbu išskirti, kad neturintiems šiaurietiškojo ėjimo lazdų jaudintis dėl to nereikėtų, kadangi jos bus duodamos kiekvienam prieš pamoką.

Esant labai prastam orui, šiaurietiškojo ėjimo pamokos nevyks.

 

 

 

Daugiau informacijos:

Karolina Dilytė

+370 (657) 82318

karolina@sveikasmiestas.lt

www.sveikasmiestas.lt

 

 

logo
Amžius: 6–12 m.

Dziudo kovos menų studija

Kviečiame berniukus ir mergaites į dziu-do treniruotes, kuriose sustiprėsite, tapsite vikresni ir ištvermingesni, įgysite naujų draugų. Jėgas išbandysime varžybose, draugystę stiprinsime sportinėse stovyklose.

Amžiaus grupės:

6 - 8 m.

9 - 12 m.

logo
Amžius: 6–11 m.

Karate kovos menų studija

Tradicinis karate – tai savigynos menas, pagrįstas nuolatinio tobulėjimo principu. Mes padėsime vaikams sustiprėti fiziškai, lavinsime koordinaciją ir mokysimės kontroliuoti savo emocijas ir jėgą. Treniruočių metu mažiausiems vaikams rimčiausius pratimus pateikiame žaidybine forma. Atsižvelgiame į vaiko individualias galimybes ir stengiamės skirti kiekvienam vaikui kuo daugiau dėmesio. Nuo pat pirmų žingsnių mokomės drausmės, tvarkos ir pagarbos kitiems. Karate padeda įgyti pasitikėjimo savimi ir orientuotis į tikslo siekimą ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Su vaikais dirbs profesionalus Karate SANREI sporto klubo treneris Deividas. „Šatrijos“ klube vaikai baigs parengiamąjį vienerių metų karate kursą. Mokslo metų pabaigoje geriausiai pasiruošę turės galimybę laikyti egzaminą. Jį išlaikę, jaunieji karatistai gaus 9 kyu (baltą diržą) ir galės tęsti užsiėmimus Karate SANREI sporto klube.

Amžiaus grupės:

5-7 m.

8-11 m

logo
Amžius: 8–13 m.

Capoeira kovos meno studija

Capoeira nauda akivaizdi. Ji ne tik lavina ištvermę, koordinaciją, lankstumą, koncentraciją, suteikia daug gerų emocijų, bet ir skatina peržengti per save, įveikti fizinius iššūkius, praplečia draugų ratą.

Pradedančiųjų užsiėmimuose dažnai mokomasi capoeira judesių pagrindų. Taip pat didelis dėmesys skiriamas koordinacijos, reakcijos, fizinio pasirengimo gerinimui, supažindinama su muzikiniais, koviniais, akrobatikos bei kitais brazilų tradicijos aspektais, istorija. Išmokstama judėti muzikos ritmu, girdėti ir jausti muziką, bendrauti su žmonėmis judesio pagalba.

Muzika ir ritmas yra neatsiejama capoeira dalis. Ji nustato žaidimo greitį ir stilių, kuris reikalingas žaidžiant rate (vad. roda), kurį sudaro bataria (muzikos instrumentai), ritmą plojantys žaidėjai ir du rate žaidžiantys asmenys (port. capoeiristas). Muziką sudaro įvairūs ritminiai instrumentai, dainos ir plojimai – taip sukuriama nepakartojama atmosfera kovos žaidimui, palaikanti žaidėjų dvasią ir energiją.

Amžiaus grupė:

8-13 m.

logo
Amžius: 4–6 m.

Aerobinės gimnastikos studija mažiesiems

Treniruočių metu ugdomi aerobinės gimnastikos pradmenys, muzikalumas, artistiškumas. Lavinamos šios fizinės ypatybės: koordinacija, vikrumas, šoklumas, lankstumas, statinė bei dinaminė jėga, ištvermė. Vaikai mokomi ir akrobatikos pradmenų. Treniruotės metu ugdomas pasitikėjimas savimi ir komandinis darbas. Taikomi ne tik sportiniai, bet ir žaidybiniai, kūrybiniai metodai, ruošiamasi pasirodymams.

Jei Jūsų vaikui jau ketveri (ir daugiau), kviečiu prisijungti prie mūsų nuotaikingų, įdomių ir naudingų treniruočių! Tikiuosi, kad sėkmingai augsime ir tobulėsime kartu!

 Amžiaus grupė: 4 - 6 m.

Amžius: 15–29 m.

Joga

Ugdytiniai susipažins su jogos filosofija, savidisciplina, atsidavimu, žinojimu apie kūno sandarą. Užsiėmimai padės suvokti jogos praktikos svarbą kūnui.

Amžius: 12–19 m.

Joga

Per jogos treniruotes įgausite patirties, kaip siekti savęs pažinimo, sustiprinti ir subalansuoti fizinę ir psichinę būseną. Išmoksyte pagrindinių atsipalaidavimo pratimų, taisyklingo kvėpavimo.Tikslas-išlavinta taisyklinga laikysena, teigiamas požiūris į savo kūną, sugebėjimas atsispirti neigiamiems gyvenimo iššūkiams.

Amžius: 12–19 m.

Atletinė gimnastika

Atletinė gimnastika yra didelio pasiaukojimo reikalaujantis užsiėmimas. Rezultatais galima džiaugtis ne iš karto, o tik sistemingo darbo pasėkoje. Suformuoti savo kūną reikia didelių pastangų ir pasiryžimo. Todėl kai kurie vaikai tokio krūvio neatlaiko, bet tie , kurie pasilieka , pasiekia labai gerų rezultatų. Programos tikslai yra: pažinti savo kūno galimybes, pritaikyti pačią efektyviausią metodiką savo kūno formavimui, įdiegti sveikos mitybos pagrindus siekiant teigiamų rezultatų. Treneris parinks kiekvienam sportuojančiam jam tinkamą pratimų kompleksą. Mokys sistemingai siekti savo užsibrėžto tikslo nenaudojant cheminių preparatų. Ugdys pasitikėjimą savimi ir draugiškus santykius su kitais sportuojančiais. Kiekvienas sportininkas yra vertinamas individualiai, atkreipiant dėmesį ne tik į sportinius pasiekimus, bet ir sugebėjimą atsispirti žalingiems įpročiams (rūkymui, narkotikų, alkoholio vartojimui), o taip pat savo valios ir ištvermės ugdymui. Šios savybės labai pasitarnauja jaunuoliams tarnaujant Lietuvos kariuomenėje, policijoje, apsaugos tarnyboje.

Amžius: 6–15 m.

„Aerobika“

Suteikti galimybė aktyvų laisvalaikį ,kur puoselėjamos fizinės, emocinės savybės. Fizinio pobūdžio treniruotės, ugdant taisyklinga laikyseną, lavinti kūno raumenys .Atlikti tempimo pratimus lavinti vaikų lankstumą.  Lavinti vaikų fizinį aktyvumą. Stiprinti kūną. Populiarinti sveiką gyvenseną.

Amžius: 9–14 m.

Šokių aerobikos būrelis

Šokio ir aerobikos miksas, naudojant hip-hop, samba, salsa  šokių elementus. Pamokose derinama nesudėtinga choreografija su pratimais, kurie gerina savijautą, stiprina bei lavina viso kūno raumenų grupes.

Amžius: 6–10 m.

Meninės gimnastikos būrelis

Meninės gimnastikos būrelyje vaikai susipažins su meninės gimnastikos elementais (šoklumu, lankstumu ir koordinacija). Pamokose sieksime tokio ugdymo, kuris plėtotų visas asmens kūrybines galias ir gebėjimus, intelekto ir jausmų galias, dorinę jauseną, savimonę ir elgseną, muzikines ir kūno galias. Mokytojas teiks individualią pagalbą mokiniams, skatins juos, aptars su mokiniais ir jų tėvais pasiektą rezultatą.

Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos

Kovo mėnesį tęsiamas ir  šiaurietiškojo ėjimo maratonas. „Sveiko miesto“ šiaurietiškojo ėjimo klubo entuziastai ir visi kiti norintys išbandyti šį ėjimą yra laukiami šeštadieniais nuo 10.00 val. iki 12.00 val. Bernardinų parke.  Susitikimo vieta – prie parko centrinių vartų. Kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, todėl pasivaikščiojimui kviečiami ne tik suaugę, tačiau ir mažieji sostinės gyventojai. Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.

Nemokami jogos užsiėmimai

Studija „Jogos ratas“ kviečia sostinės kovo mėnesį lankyti nemokamus pažintinius Ajengaro (Iyengar) jogos užsiėmimus. Užsiėmimai vyks visą kovo mėnesį, kiekvieną ketvirtadienį nuo 19.15 val. iki 20.30 val., adresu: Krokuvos g. 8 (šalia Europos aikštės). Užsiėmimų metu susipažinsite su Ajengaro (Iyengar) jogos metodu, atliksite jogos asanas, atsipalaiduosite.  Dalyvių amžius neribojamas. Kadangi vietų skaičius yra ribotas, registruotis būtina. Registruokitės elektroniniu paštu: info@jogosratas.com (nurodykite vardą, pavardę, telefono numerį bei kuriai dienai registruojatės). Temoje nurodykite: „Sveikas miestas“. Tik gavę patvirtinimą, žinosite,  kad tikrai galite atvykti į užsiėmimą, į kurį registravotės.  

Nemokamos pažintinės Aikido treniruotės

Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ kovo mėnesį formuoja naują grupę naujoje salėje Karolinškėse (Asanavičiūtės g. 20, antrajame aukšte) ir kviečia visus norinčius susipažinti su vienu gražiausių šiuolaikinių Japonijos kovos menų. Pirmosios pažintinės treniruotės organizuojamos pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 14.30 val. iki 15.30 val. (vaikams) ir nuo 18.00 val. iki 19.30 val. (jaunimui ir suaugusiems). Registracija į nemokamas treniruotes vyksta elektroniniu paštu: info@aikidoaikikai.lt.