Vokalinė džiazo studija „Kivi“


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Muzika
Telefonas: +37052733333
El. pastas: centras@svjc.lt
Programa akredituota

Vokalinio džiazo studijoje „Kivi” atsiskleidžia ir ugdomas kiekvieno vaiko ir jaunuolio individualumas. Dainuodami, improvizuodami, kurdami vaikai auga laisvesni, kūrybiškesni, labiau pasitikintys savimi, išmoksta bendrauti su bendraamžiais, nugalėti scenos baimę, socialinį nerimą. Užsiėmimų metu ugdomi vaikų muzikiniai gebėjimai, klausa, gebėjimas įsiminti muziką ir ją atkartoti, kurti ir improvizuoti. Vaikai išmoksta dainuoti, improvizuoti pop-jazz stiliumi, nugali scenos baimę, turi puikias galimybes nugalėti pažinti save ir pasaulį. Džiazo studijos „Kivi” dalyviai dažnai koncertuoja, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje. 


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Kiekvieno užsiėmimo metu bus skiriama laiko asmeninės pažangos aptarimui ir įvertinimui. Vaikai bus skatinami patys nagrinėti savo ir draugų dainavimą. Viena iš priemonių – žaidimas, kurio metu vaikai grupelėmis vertina vieni kitų dainavimą ir padeda vieni kitiems tobulinti savo gebėjimus. Mokytis ir siekti pažangos taip pat motyvuoja koncertai, pasirodymai, kurių metu geriausiai atsiskleidžia dalyvių pažanga ir įgūdžiai. Be to, bendras iššūkis padeda sutelkti kolektyvą, moko pasidžiaugti savo pasiekimais ir labiau pasitikėti savimi. Šios patirtys motyvuoja veikti toliau ir siekti pažangos.


Lankančiųjų amžius: 6–19 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461