VASAROS STOVYKLA 2016 – PASAULIS PRIKLAUSO TAU! Kurk. Mąstyk. Veik.


Programa galiojo iki: 2016-07-01
Veiklos tipas: Kitos programos vaikams ir jaunimui
Veiklos sritis ir rūšis: Kita
Telefonas: -
Adresas: http://kitasvariantas.lt/vasaros-stovykla-2016/
Kaina: 190.00 € už kartą
Programa neakredituota

Tau 13-19 metų ir Tu šią vasarą esi pasirengęs mesti iššūkį sau ir pasauliui!? Registruokis ir praleisk šias vasaros dienas aukštai iškėlęs galvą!

Tavęs laukia netradicinė ir motyvuojanti vasaros stovykla, kurios programą sudaro:

KOMFORTO ZONOS PLĖTIMAS – turi baimę, kuri trukdo gyventi, ir nori tai pakeisti? Išmesk į šiukšlių dėžę visus kompleksus jau pirmąją stovyklos dieną ir pasijusk kovotojų/svajotojų komandos dalimi!

SAVĘS PAŽINIMAS – nusiteik pažinti savo tikruosius norus ir stipriausias savybes, o tada – 3, 2, 1! – pasiruošk sėkmingai realizuoti svajones.

SVAJONĖS IR EMOCIJOS – ko trokšti labiau už viską? Puoselėti talentus, užkopti į Everestą, apkeliauti pasaulį, o gal dar pats nežinai? Atrask savo svajones ir pakeisk ne tik savo, bet ir kitų gyvenimus.

TIKSLŲ IŠSIKĖLIMAS IR JŲ SIEKIMAS – svajonės lieka tik svajonėmis, kai nėra tikslų ir planų. Išmok efektyviai susiplanuoti ir įgyvendinti žingsnius, kurie priartins tave prie didžiausių norų.

DRĄSŪS VEIKSMAI IR PASITIKĖJIMAS SAVIMI – jau išsiruošei užkariauti pasaulį? Būk drąsus, bendrauk su žmonėmis, pristatyk jiems savo vizijas ir suburk entuziastingų pasekėjų komandą!

VISĄ STOVYKLOS PROGRAMĄ įgyvendinsime praktiniais ir truputį teoriniais pratimais – komandos formavimo užduotyse, pokalbiuose su profesionaliais mentoriais, lektoriais ir psichologais, drąsiuose naktiniuose žygiuose, įvairaus tempo rytinėse mankštose ir t.t.

Stovyklauti gali: 13 – 19 metų vaikai, kurie siekia atrasti save ir nori teigiamų pokyčių savo gyvenime.  Organizuojame dvi stovyklas: I pamaina: birželio 20 – 24 d. II pamaina: birželio 27 – liepos 1 d. Pastaba: vienos pamainos grupę sudaro tik 35 vaikai. Kelialapio kaina: 190 Eur Stovyklavietė: kaimo turizmo sodyba „Amerika Aukštadvaryje“