Vaikų ir jaunimo asmeninių savybių ugdymas per šaudymą iš lanko


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: 8 676 36 948
Programa akredituota

Šaudymo iš lanko sporto užsiėmimų metu lieka daug laiko bendravimui, todėl naudojant šaudymo iš lanko treniruotes kaip įrankį, vaikai ir jaunimas bus mokomi nebijoti bendrauti, reikšti savo mintis sklandžiai, išklausyti kitas nuomones ir jas vertinti. Vaikai ir jaunimas skatinami vartoti taisyklingą lietuvių kalbą.

Kadangi tai yra individualus sportas reikalaujantis daug savęs pažinimo, bus skatinamas jaunuolių individualumas, tačiau grupinių užsiėmimų dėka, nepamirštami ir komandinio darbo įgūdžiai.

Mokant pažinti sudėtingus judesius būtinus šaudant bei patį šaudymo iš lanko inventorių, vaikai ir jaunimas tobulins savo anatomijos, fizikos bei matematikos praktines žinias.

Kadangi šaudymo iš lanko sporto rezultatai labai smarkiai priklauso nuo žmogaus psichologinio pasirengimo (net labiau nei nuo fizinio), vaikai ir jaunimas bus skatinami išmokti labiau susikaupti, pažinti ir valdyti savo mintis ir emocijas.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Pažangiausi vaikai – išmokę bendrauti be keiksmažodžių, pagarbiai reprezentuoti savo komandą, klubą bei miestą, išmokę bazinius šaudymo iš lanko techninius dalykus ir bent minimaliai valdyti emocijas (nebūtinai geriausiai pataikantys) bus skatinami dalyvauti nacionalinėse bei tarptautinėse varžybose ir ten atstovauti savo klubą bei miestą.

Dalyvaudami varžybose vaikai per savo rezultatus parodys savo išmoktus gebėjimus ir turės galimybę užsitarnauti Lietuvos lankininkų federacijos patvirtintus lankininkų atskyrius.


Lankančiųjų amžius: 8–19 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461