"Suteik anglų kalbai pagreitį: Taip!“ 10-11 kl. mokiniams


Programa galiojo iki: 2022-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Kalbos
Telefonas: 8655 47185
Adresas: https://vikc.lt/wp-content/uploads/2021/09/Suteik-anglu-kalbai-pagreiti-Taip.pdf
El. pastas: asterija@vikc.lt
Kaina: 60.00 € mėnesiui
Programos kaina, pasinaudojant neformalaus ugdymo krepšeliu 45.00 € mėnesiui
Programa akredituota

Kadangi kalbos socialinis uždavinys - įtikinti, paskatinti veikti ir suteikti malonumą klausytojui, šeštadieninės akademijos šnekamosios anglų kalbos programa 3 – 4 klasių gimnazistams „Boost Your English: Yes!“ („Suteik anglų kalbai pagreitį: Taip!“) ugdys jaunųjų kalbėtojų gebėjimus ne tik perteikti informaciją anglų kalba sklandžiai, bet ir gebėjimą suteikti klausytojui pasitenkinimą, kad sužinota kažkas naujo, kad į problemą, apie kurią kalbama, galima pažiūrėti kitaip. Raiškus tarimas, vaizdingas žodynas, prasmingas turinys ir viešojo kalbėjimo etika – neatsiejami nepamirštamo pristatymo elementai, kurių dalyviai mokysis atlikdami praktines užduotis, diskutuodami, debatuodami, rengdami teminius pristatymus, dalyvaudami patyriminėse žaidimų veiklose. Baigę šią programą, dalyviai praplės žodyną įvairiomis temomis, gebės struktūriškai išsakyti savo nuomonę tam tikra tema, vartodami turtingą ir gramatiškai taisyklingą žodyną, išsamiai pasikeisti informacija su pašnekovu, tinkamai pateikti argumentus ir jų pavyzdžius. Ši programa suteiks daugiau pasitikėjimo savimi būsimoje asmeninėje, akademinėje, profesinėje veikloje, suteiks viešojo kalbėjimo įgūdžių, kurių prireiks darbo pokalbiuose, susirinkimuose, viešuosiuose renginiuose.

Stengsimės: 1. įgyti viešojo kalbėjimo etikos įgūdžių - išmokti bendrauti užsienio kalba: gauti, teikti informaciją, keistis informacija, idėjomis, nuomonėmis, požiūriais viešojo bei asmeninio gyvenimo srityse; 2. plėsti žodyną įvairiomis asmeninėmis, socialinėmis, profesinėmis temomis ir gilinti lingvistinę kompetenciją kaip komunikacinės kalbinės kompetencijos prielaidą; 3. įgyti sociokultūrinių žinių bei gebėjimų, reikalingų bendraujant su užsienio kalba kalbančios tautos/tautų atstovais.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Visi vaikai bus skatinami rašyti savo poreikių ir padarytos pažangos dienoraštį, norintys galės įrašyti savo pristatymus, prezentacijas, kalbas, kurias galės publikuoti internete, pvz., Youtube kanale. Dirbant grupėmis, vaikai turės savo rolę, kuri suteiks atsakomybę už tam tikrą darbo dalį. Kadangi grupės bus skatinamos vertinti kitų darbą, tai suteiks motyvacijos vaikui siekti pažangos taip pat.

Vaikams bus suteikta galimybė rinktis užduotis pagal jų gebėjimus, mokymosi tempą, interesus tam tikra tema. Galės pasirinkti užduočių tipą, pvz., dalyvauti diskusijoje ar kurti plakatą. Mūsų patalpose yra įrengtos išmaniosios lentos, yra bevielis interneto ryšys, tad vaikai turės galimybę mokytis šnekamosios kalbos moderniai ir efektyviai, dalintis informacija, mokytis vieniems iš kitų, kurti Youtube filmukus su savo pristatymais, publikuoti elektronines savo kurtas knygas ar rašyti savo elektroninį dienoraštį (blog‘ą).


Mokytojų kvalifikacija

Kvalifikuoti anglų k. mokytojai, turintys aukštąjį filologinį išsilavinimą ir ilgametės patirties dirbant su moksleiviais, ruošiant moksleivius PUPP, valstybiniam anglų kalbos egzaminui, IELTS ir kitiems egzaminams.


Mokytojų kvalifikacija

Kvalifikuoti anglų k. mokytojai, turintys aukštąjį filologinį išsilavinimą ir ilgametės patirties dirbant su moksleiviais, ruošiant moksleivius PUPP, valstybiniam anglų kalbos egzaminui, IELTS ir kitiems egzaminams.


Lektorius: Asterija Rudienė
Lankančiųjų amžius: 16–18 m.
Viso vietų: 10
Laisvų vietų: 7