Stuburiukas


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Kita
Telefonas: +37061519549
Programa akredituota

 Programoje „Stuburiukasskirta vaikų fizinio aktyvumo ir sveikatingumo skatinimui. Joje gali dalyvauti 10-19 metų mergaitės ir berniukai. Užsiėmimai vyks 2 k/savaitę:

1-as užsiėmimas 45 min. trukmės- išmoks Pilateso mankštos ( fizinių pratimų sistema, kuria siekiama pakeisti žalingus kūno naudojimo įpročius) pagrindų (be/su mankštos priemonėmis) bei sužinos, kokius pratimus ir kaip galima naudingai bei smagiai integruoti kasdieninėje savo veikloje.

2-as užsiėmimas 1-2 val. trukmės- judrieji žaidimai ir mankšta, pėsčiųjų žygiai, sveikatingumo renginiai ir kt. Atsižvelgiant į oro sąlygas jie vyks salėje arba gryname ore.

Užsiėmimų metu vaikai teoriškai ir praktiškai mokysis pažinti save, susipažins su sveikos gyvensenos principais, išmoks ėjimo su lazdomis technikos, naujų aktyvių salės ir lauko žaidimų.

Pėsčiųjų žygiai (Naujosios Vilnios apylinkėse ar Vilniaus miesto parkuose) ir kiti sveikatingumo renginiai vyks savaitgaliais, tad į juos kviesime prisijungi ir kitus šeimos narius, draugus. Taip vaikai prasmingai praleis laisvalaikį bendraminčių tarpe, o tėvai turės galimybę fiziškai aktyviai praleisti laiką su vaikais, susipažinti su jų draugais, įgyti naujų judėjimo įgūdžių.

Tokia įvairiapusė veikla sudaro palankias sąlygas vaikams atrasti, kaip skirtingais būdais galima smagiai patenkinti judėjimo poreikį ir tuo pačiu gerinti savo fizinę, emocinę bei socialinę savijautą, t. y. formuoti tvirtesnį stuburą ne tik kūne, bet ir gyvenime.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Programos pradžioje bus atliekami testai fizinei būklei nustatyti. Jie bus kartojami kas 2-3 mėnesius. Tai padės į(si)vertinti pasiektus rezultatus, individualiai koreguoti mankštinimosi programą. Vaikai bus skatinami  dalyvauti bendruomenės ir Vilniaus miesto masiniuose  sveikatingumo renginiuose, ėjimo žygiuose ir taip pasidžiaugti savo gebėjimais, pasiektais rezultatais  ir atlikto darbo nauda.


Lankančiųjų amžius: 10–19 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461