Saugus ir draugiškas internetas


Programa galiojo iki: 2018-06-30
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Informacinės technologijos, Pilietiškumas
Telefonas: (8 5) 234 1524
El. pastas: info@vtdko.lt
Programa neakredituota

Internetas yra svarbi priemonė, padedanti bendrauti asmeniniais ir dalykiniais klausimais. Dirbdami kompiuteriu, internete galime ne tik naudotis neaprėpiamu informacijos kiekiu, bet ir susidurti su interneto portaluose esančiais pavojais. Laikai, kai internetu naudojosi tik kompiuterius gerai išmanantys specialistai seniai praeityje. Lygiai taip pat kaip bandome apsaugoti save, savo artimuosius bei mūsų turtą nuo nusikaltėlių tikrame gyvenime, taip ir interneto erdvėje reikia gebėti apsaugoti save ir savo aplinką. Šiuolaikinis „gyvenimas“ internete neįsivaizduojamas be socialinių tinklų, elektroninio pašto paslaugų, lavinamųjų žaidimų, internete atvirus ir patiklius asmenis tykančių pavojų.

Vaikai, kurie mokysis pagal šią programą, turės galimybę praktiškai išbandyti įvairias interneto teikiamas galimybes: pramogas, lavinamuosius žaidimus, elektroninį paštą, sužinos apie socialinius tinklus ir patiklių asmenų tykančius pavojus. Jie nagrinės saugaus ir draugiško interneto teikiamas galimybes, daugiau sužinos apie savo teises internete, susikurs savo elektroninį paštą, susipažins su socialiniais tinklais internete ir juose tykančiais pavojais. Mokymai padės nepasiklysti interneto labirintuose, jie sužinos kaip informacija, kuria dalinamės internete, gali padėti arba pakenkti milijonams kitų žmonių. Mokymuose įgytos žinios ir įgūdžiai paskatins vaikus susimąstyti apie savo, kaip informacijos teikėjo ir naudotojo, vaidmenį ir atsakomybę.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Vaikai vertins vieni kitų darbus, įsivertins savo pasiekimus, gaus pažymėjimus apie saugaus ir draugiško interneto kurso išklausymą.


Mokytojų kvalifikacija

Užsiėmimus ves kompetentingi, darbo patirties turintys dėstytojai.


Mokytojų kvalifikacija

Užsiėmimus ves kompetentingi, darbo patirties turintys dėstytojai.


Lankančiųjų amžius: 7–10 m.
Viso vietų: 28