Salės ir paplūdimio tinklinio treniruotės vaikams ir jaunimui


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: +37060012349
Programa akredituota

Organizuojamos salės ir paplūdimio tinklinio treniruotės vaikams ir jaunimui. Vyksta 2-3 treniruotes per savaitę po 1,5 val. Vaikai ir paaugliai sportuoja su žinomais Lietuvos tinklininkais, mokosi tinklinio technikos, gauna bendrą fizinį parengimą. Taip pat dalyvauja vidiniuose turnyruose ir varžybose. Siekiame skatinti jaunimą judėti, sporto pagalba bendrauti su bendraamžiais, sustiprėti fiziškai ir psichologiškai, taip pat siekti pergalių ir niekada nepasiduoti.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Vaikams bus teikiami vis sunkesni tinklinio technikos pratimai, suteikiamos vis sudėtingesnės ir kompleksiškos teorinės žaidimo žinios, palengva didinamas fizinis krūvis. Pažangai įvertinti organizuojami turnyrai ir sporto šventės, skiriami apdovanojimai pažangiausiems. Pažangiausi vaikai ir jaunimas gaus papildomų treniruočių, taip pat turės galimybę varžytis su kitų miestų žaidėjais. Motyvacijai palaikyti bus rodoma, kaip ir ko galima pasiekti aktyviai ir sistemingai treniruojantis, demonstruojama video medžiaga iš pasaulinio lygio varžybų. Taip pat duodami nedideli iššūkiai tinklinio aikštelėje ir parodoma, kaip jų pasiekti.


Lankančiųjų amžius: 7–18 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461