Rankų šešėlių teatro studija


Programa galiojo iki: 2020-06-01
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Teatras
Telefonas: +37065598999
El. pastas: info@budrugana.lt
Kaina: 35.00 € mėnesiui
Programa neakredituota

Šešėlių teatro studijos veikla jau suka antrą ratą aplink saulę. Tad kviečiame prisijungti vaikus/ paauglius, kurie nori geriau pažinti save, savo emocijas, kūno raiškos būdus, susipažinti su įvairiaspaliu teatro pasauliu. Užsiėmimus veda profesionalios aktorės Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė.

Šešėlių teatro užsiėmimuose tu:  Pažinsi savo emocijas ir sužinosi kaip jas panaudoti scenoje.  Išlaisvinsi savo kūną, o ypatingai rankas, kurios savyje slepia įvairius personažus.  Susipažinsi su itin reta pasaulyje meno rūšimi- rankų šešėlių teatru.  Išlaisvinsi savo kūrybiškumą, nes niekada negausi instrukscijos, ją turėsi susikurti pats/pati.  Susipažinsi su savo drąsa ir atsisveikinsi su baime suklysti.  Kursi ir pasakosi įvairiausias istorijas, kurios pavirs tikru spektakliu.  Išbandysi save įvairiausiuose vaidmenyse, pamatysi pasaulį kito akimis.  Būsi visad apkabinta/s, su visais savo džiaugsmais ir liūdesiais.  Žaisi įvairiausius teatrinius žaidimus, kurie šokdins galvą veikti kaip niekad aktyviai.  Susirasi draugų,bendraminčių kurie taip pat kaip ir tu susidomėję teatru.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Pažinsi savo emocijas ir sužinosi kaip jas panaudoti scenoje.  Išlaisvinsi savo kūną, o ypatingai rankas, kurios savyje slepia įvairius personažus.  Susipažinsi su itin reta pasaulyje meno rūšimi- rankų šešėlių teatru.  Išlaisvinsi savo kūrybiškumą, nes niekada negausi instrukscijos, ją turėsi susikurti pats/pati.  Susipažinsi su savo drąsa ir atsisveikinsi su baime suklysti.  Kursi ir pasakosi įvairiausias istorijas, kurios pavirs tikru spektakliu.  Išbandysi save įvairiausiuose vaidmenyse, pamatysi pasaulį kito akimis.  Būsi visad apkabinta/s, su visais savo džiaugsmais ir liūdesiais.  Žaisi įvairiausius teatrinius žaidimus, kurie šokdins galvą veikti kaip niekad aktyviai.  Susirasi draugų,bendraminčių kurie taip pat kaip ir tu susidomėję teatru.


Mokytojų kvalifikacija

Užsiėmimus veda profesionalios aktorės Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė.


Mokytojų kvalifikacija

Užsiėmimus veda profesionalios aktorės Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė.


Lektorius: Eglė Agota Matulytė, Adelina Skalandytė
Lankančiųjų amžius: 6–14 m.
Viso vietų: 20