Rankdarbiai, Taikomoji dailė.


Programa galiojo iki: 2018-06-30
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Dailė
Telefonas: 867691940
Kaina: 15.00 € mėnesiui
Programos kaina, pasinaudojant neformalaus ugdymo krepšeliu 0.00 € mėnesiui
Programa neakredituota

Kiekvienas vaikas bene lengviausiai kaip estetinę vertybę suvokia rankdarbių kūrybą. Pastaruoju metu vėl atgimsta susidomėjimas ivairiais taikomaisiais bei dekoratyviniais rankdarbiais. Vykdant šia programa mokiniai turės galimybę susipažinti su naujausiomis medžiagomis ir naujausiomis rankdarbių technikomis. Svarbiausiais rankdarbių būrelio tikslas supažindinti vaikus su menu kaip estetine ir technine vertybe, pažadinti kūrybos pradus.

  • Mokymo metu vaikai išmoks komponuoti nesudėtingos meno dirbinius, pasirinkti medžiagas, susipažins su naujų šiuolaikinių medžiagų ypatumais, įvairiomis taikomųjų bei dekoratyvinių rankdarbių atlikimo technikomis, atilkti meninio dirbinio kompoziciją pagal individualiai sukurtą projektą, naudojant įvairiais tradicines bei šiuolaikines medžiagas ir technikas.

Gražūs, skoningi, funkcionalūs meno dirbiniai yra neatsiejama mūsų

gyvenimo dalis. Tai kūrybiškas, nereikalaujantis sudėtingų įrengimų darbas. Vaikai

gali aktyviai dalyvauti įvairiose mugėse ir šventėse demonstruodami savo gebėjimus, turi galimybę toliau mokytis taikomosios dailės šiuolaikinio dizaino mokyklose.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Be mokytojo vertinimo didelę reikšmę turi pačių mokinių įsivertinimas ir taip pat jų artimiausių ir draugų vertinimas. Vyksta atskirų veiklos etapų aptarimas. Dalyviai skatinami dalyvauti įvairiuose renginiuose, festivaliuose (Vilniaus miesto ugdymo įstaigų festivalis „Mes Vilniaus vaikai“, Naujininkų rajono šventės parodoje, Kaziuko mugeje, bei Naujininkų vaikų ir jaunimo klubo organizuojamose šventėse.)


Mokytojų kvalifikacija

Mokytojo patirtis 11 m

Kompetencijos: profesinės, informacinių technologijų, darbo planavimo ir tobulinimo, ugdymo proceso valdymo, jaunimo pažinimo, motyvavimo ir paramos, asmeninio tobulėjimo.


Mokytojų kvalifikacija

Mokytojo patirtis 11 m

Kompetencijos: profesinės, informacinių technologijų, darbo planavimo ir tobulinimo, ugdymo proceso valdymo, jaunimo pažinimo, motyvavimo ir paramos, asmeninio tobulėjimo.


Lankančiųjų amžius: 10–19 m.
Viso vietų: 24