Programavimas C++


Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Informacinės technologijos
Telefonas: +37069960441
El. pastas: input@vivu.lt
Kaina: Nemokamai
Programa neakredituota

C++ yra viena populiariausių bendros paskirties programavimo kalbų. Pagal Tiobe programavimo kalbų reitingavimo sistemą (http://www.tiobe.com) C++ nuolat užima pirmaujančias pozicijas. C++ laikoma sėkmės istorija dėl kelių priežasčių: pirma, kalba gali būti adaptuota įvairioms švietimo institucijoms dėl lanksčių ir perspektyvoje pritaikomų algoritmavimo įgūdžių įsisavinimo besimokantiesiems bei kelių programavimo paradigmų palaikymo; antra, kalba efektyviai naudojama realiems programavimo taikomiesiems uždaviniams spęsti informacinių technologijų srityje ir pramonėje. Tokiu principu gali būti tinkamai sukuriama švietimo ir verslo sąsaja. C++ palaikymo bendruomenė yra didžiulė todėl tai gali ženkliai paspartinti kalbos mokymosi procesą. Lietuvos kontekste, C++ sparčiai populiarėja, o 2010 metais Lietuvos Švietimo ir Mokslo Ministerijai oficialiai patvirtinus kalbą informacinių technologijų valstybiniame brandos egzamine atsirado poreikis kurti C++ programavimo mokymo metodiką. Ši programa apima C++ valdančiųjų struktūrų bazinius algoritmus ir praktinius uždavinius naudojant struktūrinio programavimo paradigmą. Programa vykdoma nuotoliniu būdu.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Vaikų pažanga bus vertinama įvairiais testais, bet pagrindinis indikatorius yra mokinių refleksija, į kurią atsižvelgiant bus tobulinamas mokymo procesas.


Mokytojų kvalifikacija

NVŠ programos mokytojai turi: pedagoginį išsilavinimą, daugiau kaip 2 m. pedagoginę patirtį ir NŠ mokymų vedimo patirtį.


Mokytojų kvalifikacija

NVŠ programos mokytojai turi: pedagoginį išsilavinimą, daugiau kaip 2 m. pedagoginę patirtį ir NŠ mokymų vedimo patirtį.


Lankančiųjų amžius: 15–19 m.
Viso vietų: 30