Nuotolinio ugdymo programa „Pasikalbėkime angliškai“


Programa galiojo iki: 2022-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Kalbos
Telefonas: 8655 47185
El. pastas: asterija@vikc.lt
Kaina: 60.00 € mėnesiui
Programos kaina, pasinaudojant neformalaus ugdymo krepšeliu 45.00 € mėnesiui
Programa neakredituota

Kadangi kalbos socialinis uždavinys – įtikinti, paskatinti veikti ir suteikti malonumą klausytojui, šeštadieninės akademijos šnekamosios anglų kalbos nuotolinio ugdymo programa 1–4 klasių gimnazistams „Let‘s Speak English“ („Pasikalbėkime angliškai“) ugdys jaunųjų kalbėtojų gebėjimus ne tik perteikti informaciją anglų kalba sklandžiai, bet ir gebėjimą suteikti klausytojui pasitenkinimą, kad sužinota kažkas naujo, kad į problemą, apie kurią kalbama, galima pažiūrėti kitaip. Raiškus tarimas, vaizdingas žodynas, prasmingas turinys ir viešojo kalbėjimo etika – neatsiejami nepamirštamo pristatymo elementai, kurių dalyviai mokysis atlikdami praktines užduotis, diskutuodami, debatuodami, rengdami teminius pristatymus, dalyvaudami patyriminėse žaidimų veiklose. Baigę šią programą, dalyviai praplės žodyną įvairiomis temomis, gebės struktūriškai išsakyti savo nuomonę tam tikra tema, vartodami turtingą ir gramatiškai taisyklingą žodyną, išsamiai pasikeisti informacija su pašnekovu, tinkamai pateikti argumentus ir jų pavyzdžius. Ši programa suteiks daugiau pasitikėjimo savimi būsimoje asmeninėje, akademinėje, profesinėje veikloje, suteiks viešojo kalbėjimo įgūdžių, kurių prireiks darbo pokalbiuose, susirinkimuose, viešuosiuose renginiuose.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Įsivertinimui bus naudojami įsivertinimo metodai: Nebaigti sakiniai Klausimai refleksijai Saldžioji refleksija Mokymosi dienoraštis Voratinklis, Žvaigždė Gebėjimų įsivertinimo kreivė Grupės darbo į(si)vertinimas Pyrago dalijimas Struktūruoti klausimai Kompetencijų įsivertinimo lentelė Kitų grupių vertinimas Vertinimas spalvotais lapeliais Vertinimas pagal kriterijus Balsavimas skaitmeninėmis technologijomis Savo darbo publikacija internete Visi vaikai bus skatinami rašyti savo poreikių ir padarytos pažangos dienoraštį, norintys galės įrašyti savo pristatymus, prezentacijas, kalbas, kurias galės publikuoti internete, pvz., Youtube kanale. Dirbant grupėmis, vaikai turės savo rolę, kuri suteiks atsakomybę už tam tikrą darbo dalį. Kadangi grupės bus skatinamos vertinti kitų darbą, tai suteiks motyvacijos vaikui siekti pažangos taip pat.


Mokytojų kvalifikacija

Kvalifikuoti anglų k. mokytojai, turintys aukštąjį filologinį išsilavinimą ir ilgametės patirties dirbant su moksleiviais, ruošiant moksleivius PUPP, valstybiniam anglų kalbos egzaminui, IELTS ir kitiems egzaminams.


Mokytojų kvalifikacija

Kvalifikuoti anglų k. mokytojai, turintys aukštąjį filologinį išsilavinimą ir ilgametės patirties dirbant su moksleiviais, ruošiant moksleivius PUPP, valstybiniam anglų kalbos egzaminui, IELTS ir kitiems egzaminams.


Lektorius: Asterija Rudienė
Lankančiųjų amžius: 14–18 m.
Viso vietų: 10
Laisvų vietų: 10

Kviečiame visos Lietuvos moksleivius į Šeštadienio akademijos ANGLŲ kalbos užsiėmimus! Mokysimės  nuotoliniu būdu per Zoom.

Tvarkaraštis - kiekvieną šeštadienį 10.00-12.00 val.

Kaina mėnesiui (4 šeštadieniai 10.00-12.00 )-45€ (jei pasinaudojama NVŠ mokinio krepšeliu 15€)

REGISTRACIJA internetu iki rugsėjo 25 d. užpildžius šią anketą https://forms.gle/BJuasnb6Ewonz8zB9

Registruodamiesi galėsite rinktis iš šių programų:

1. Kontaktinė programa 9-10 klasių mokiniams “Angliškai kalbu laisvai“

2. Kontaktinė programa 10-11 klasių mokiniams “Suteik anglų kalbai pagreitį: Taip!“

3. Nuotolinio ugdymo programa 8-11 klasių mokiniams „Pasikalbėkime angliškai“ (gali dalyvauti moksleiviai iš bet kurios Lietuvos savivaldybės)

Daugiau informacijos mob.tel. +370 655 47185, asterija@vikc.lt