Nuostabioji chemija. Nepaprasti bandymai paprastomis priemonėmis.


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Gamta, ekologija
Telefonas: +37068908464
El. pastas: gudalena@gmail.com
Programa akredituota

Vaikai gal dar ir netiki, tačiau jų namai yra tikra chemijos laboratorija  Eksperimentas yra geriausias būdas sudominti vaikus mokslu. Šioje programoje numatyta, kad  mokiniaigalės atlikti nesudėtingus įdomius bandymus, kuriems nereikalingi brangus reagntai, bet pakanka buityje naudojamų medžiagų. Mokiniai gales išmokti naudotis laboratorinę įrangą, indais ir cheminėmis medžiagomis, analizuoti ir apibendrinti bandymų rezultatus, juos pateikti, formuluoti argumentus, išvadas. Taip pat sužinosime daygybę stulbinančių faktų apie pasaulį – nes viskas, ką mes galime pamatyti, paliesti, paragauti, užuosti ar išgirsti priklauso nuostabiam chemijos mokslui.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Mokymo procese du svarbiausi motyvai  būs tokie: džiaugimasis darbu ir domėjimasis dalyku. Kuo šie motyvai stipresni, tuo vaikui lengviau sekasi dirbti.  Sėkmė yra viena iš svarbiausių motyvacijos sąlygų. Vaikui noras mokytis kyla tada, kai jį supa gera emocinė aplinka, jei nepervargsta, dažnai patiria sėkmės ir bendradarbiavimo su kitais džiaugsmą. Jei kyla neaiškumų, keliame raudoną, jei norime parodyti teisingą atsakymą – žalią kortelę Visai įdomu susiburti į komandą, sudėjus mozaiką iš paveikslų fragmentų (SKIAUTINYS), o gale užsiėmimo nuvykus į  “chemijos galeriją” paimti interviu (ŽURNALISTO INTERVIU) iš dalyvių kaip sekėsi, kas patiko? Ką norėtų pakeisti?. Kartais mokiniams tik klausytis nuobodu, o patiems klausinėti smagu, nes yra galimybė sugalvoti šmaikštesnių klausimų, įsigyventi į tam tikrą vaidmenį.


Mokytojų kvalifikacija

Chemijos vyr. mokytoja ( 7 metai)


Mokytojų kvalifikacija

Chemijos vyr. mokytoja ( 7 metai)


Lankančiųjų amžius: 7–11 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461