LVJC Stalo tenisas


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: +37052733333
El. pastas: centras@svjc.lt
Kaina: 27.00 € mėnesiui
Programos kaina, pasinaudojant neformalaus ugdymo krepšeliu 12.00 € mėnesiui
Programa akredituota

Stalo tenisas – viena judriausių sporto šakų, lavinanti pastabumą, koordinaciją ir reakciją. Pirmyn atgal lekiantis kamuoliukas ir sėkmingo smūgio azartas – štai kas skatina vėl ir vėl grįžti prie tinkleliu padalinto stalo ir... žaisti iš naujo! Dalyvaudami Stalo teniso veikloje vaikai įgis bei tobulins pagrindinius stalo teniso technikos elementų įgūdžius, sustiprės fiziškai. Tinkamai parinktais žaidimais bei pratimais bus ugdomas pastabumas, vikrumas, koordinacija, atsakomybė. Vaikai bus skatinami drąsiai ir atvirai išsakyti savo nuomonę. Pagal amžių ir galimybes spręs konfliktines situacijas. Įgis teisėjavimo įgūdžių. Įgytos žinios, bendravimo įgūdžiai stiprins pasitikėjimą savimi ir supančia aplinka.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Stalo tenisas-individualus žaidimas. Mokytis, tobulinti savo įgūdžius ir taktiką motyvuoja siekis nugalėti priešininką. Užsiėmimų metu vaikai skatinami analizuoti savo veiklą ir stebėti rezultatus. Kiekvienas susitikimas aptariamas su mokytoju bei kitais grupės vaikais. Tokiu būdu vaikai mokosi stebėti ir vertinti tiek savo, tiek kitų pažangą, ugdomas gebėjimas apmąstyti savo veiklą ir daryti išvadas. Geriausias to vertinimas - renginiai, varžybos, po kurių vyksta aptarimas tiek individualiai, tiek grupėje. Vertinimas atliekamas taip, kad garantuotų gerą vaiko savijautą ir skatintų jo tobulėjimą. Sėkmingai baigusiems programą vaikams išduodami Lietuvos vaikų ir jaunimo centro pažymėjimai, kuriuose nurodomos ugdytos bendrosios ir dalykinės kompetencijos.


Lankančiųjų amžius: 6–18 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461