LVJC lindyhopas


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Šokis
Telefonas: +37052733333
El. pastas: centras@svjc.lt
Programa akredituota

Lindyhopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia vaikai išmoks laisvo lindyhopo šokio, improvizacijų, taip pat mokysis pajausti muziką ir ritmą. Veiklos dalyviai išmoks pagrindinių lindy-hop, svingo, džiazo ritminių judesių, susipažins su retro (1930-1950 m.) šokių istorija ir kultūra, lavins savo kūną ir saviraiškos gebėjimus.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Užsiėmimų metu nagrinėjami pasaulio profesionalių Lindy-hop šokėjų pasirodymų pavyzdžiai skatina vaikus siekti tobulėjimo, mokytis laisvumo, iniciatyvumo gyvenime. Dalyvaudami veikloje vaikai yra skatinami stebėti ir analizuoti savo ir kitų pasirodymus. Veiklos dalyviai savo asmeninę pažangą reguliariai aptaria su mokytoju, keldami asmeninius tobulėjimo tikslus, planuodami tolimesnę mokymosi programą. Sėkmingai programą pabaigusiems dalyviams bus išduoti pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą veikloje ir ugdomas kompetencijas.


Lankančiųjų amžius: 12–19 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461