LVJC Drabužių dizainas


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Dailė
Telefonas: +37052733333
El. pastas: centras@svjc.lt
Programa akredituota

Drabužių dizaino būrelio moksleiviai susipažins su mados istorija, su drabužių modeliavimo ir siuvimo meno paslaptimis. Pradės nuo rankinių dygsniukų, išmoks naudotis siuvimo mašinomis. Dirbdami su įvairiais audiniais išmoks juos atpažinti, ugdys estetinius gebėjimus, mokysis derinti spalvas. Kurdami ir siūdami sijonus, sukneles, kelnes išmoks drabužį pritaikyti savo figūrai, ugdys kūrybiškumą, lavins vaizduotę. Realizuodami savo sumanymus,vaikai ugdys savarankiškumą, pasitikėjimą savimi, gebėjimą planuoti ir įgyvendinti kūrybinius projektus nuo pradžios iki galo, spręsti procese kylančias problemas. Šie vertingi įgūdžiai pravers ne tik siuvime, bet ir kitose gyvenimo srityse. Būrelyje vaikai mokysis kruopštumo, ugdys kantrybę, pagarbą aplinkai ir mokysis bendrauti su bendraamžiais. Būrelio dalyviai savo darbus demonstruos madų šou. 


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Geriausias ugdytinių pažangos rodiklis, o tuo pačiu ir priemonė įvertinti pažangą yra vaikų sukurti ir pasiūti darbai. Kiekvienas pasiūtas drabužis yra demonstruojamas būrelyje ir kolektyvas vertina. Aptariama , kas buvo sudėtingiausia, kas pasisekė,ką reikia tobulinti. Tai padeda vaikams kelti naujus tikslus ir tobulėti. Kiekvienas savarankškai sukurtas gaminys atskleidžia vaiko sugebėjimus, padeda apmąstyti savo veiklą ir sekti progresą. Metų pabaigoje geriausi darbai yra demonstruojami LVJC madų šou. Visiems programos dalyviams yra išduodami Lietuvos vaikų ir jaunimo centro programos baigimo pažymėjimai, paliudijantys, kokias bendrąsias ir dalykines kompetencijas vaikai ugdė programos metu.


Lankančiųjų amžius: 10–19 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461