Kyokushin karate treniruotės Vilnius 2017-1


Programa galiojo iki: 2017-06-30
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: 867634545
El. pastas: info@toshi.lt
Kaina: 40.00 € mėnesiui
Programos kaina, pasinaudojant neformalaus ugdymo krepšeliu 25.00 € mėnesiui
Programa neakredituota

Esmė: Sporto klubas „SHIN“ (toliau tekste SK „SHIN“) sportinę-sveikatingumo veiklą vykdo jau nuo 2008 metų. Klube stengiamasi pritraukti ir sudominti kuo daugiau jaunimo, kad laisvalaikio praleidimo būdas būtų aktyvus ir prasmingas, kad sportuodami vaikai išeikvotų energiją siekdami rezultatų, o ne panaudodami jėgą negatyviais tikslais. SK „SHIN“ propaguoja ne tik karate, bet ir sveiką gyvenimo būdą. Motyvuoja jaunus žmones rinktis sportą, kadangi tai ištobulina kūną, reikalauja daug valios ir pastangų, ko pasėkoje atsiranda vidinė ramybė ir tvirtumas, pasitikėjimas savimi.

SK „SHIN“ yra lojalus ir supratingas sporto klubas, todėl visada mielai daro nuolaidas socialiai remtiniems žmonėms (socialiai remtini vaikai lanko karate užsiėmimus nemokamai), keliems sportuojantiems tos pačios šeimos nariams.

Treniruočių užsiėmimų turinys (jame išdėstoma numatomos veikla su tradiciniais ir netradiciniais neformalaus ugdymo metodais):

  1. Sveika gyvensena;
  2. Judėjimo įgūdžiai;
  3. Kyokushin karate filosofija;
  4. Bendroji gimnastika;
  5. Lengvoji atletika;
  6. Kyokushin technika;
  7. Edukaciniai užsiėmimai;
  8. Varžybos ir egzaminai.

Numatomos veiklos: Treniruotės, stovyklos, varžybos, egzaminai.

Naudos vaikams pagrindimas: vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumas per sportą, sveikos gyvensenos formavimas ir žalingų įpročių prevencija per Kyokushin karate filosofiją, turiningas vaikų laisvalaikis, sudarant sąlygas auklėtinių saviraiškai, sveikai gyvensenai, įvairialypiam ugdymui.

Programa suteikia vaikams galimybę tobulinti savo kūną, charakterį, pažinti save per įvairias užduotis pradedant nuo kūno lavinimo baigiant pasiruošimu Lietuvos, Europos ar pasaulio čempionatams, o karate rangų sistemoje - aukščiausio mokinio „kiu“ ir meistrų „dan“ meistriškumo laipsnio.


Lankančiųjų amžius: 6–19 m.
Viso vietų: 260