Krepšinio galia


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas, Kita
Telefonas: 867493904
Programa akredituota

Programa skirta 15-19 metų vaikinams. Programa skatina, iš arčiau supažindinti ir išmokyti moksleivius naujų krepšinio subtilybių, mokyti naujų techninių, taktinių, krepšinio gebėjimų. Skatinti sveiką ir aktyvų moksleivių gyvenimo būdą, rengti įdomias ir žaismingas krepšinio treniruotes, organizuoti krepšinio varžybas. Krepšinio pagalba vaikai treniruočių metu, išmoktų atkakliai siekti savo tikslo, laikytis sąžiningos konkurencijos principų, gerbti komandos draugus, trenerį, tobulėti individualiai ir būnant komandos dalimi, ugdyti kantrybę ir pasitikėjimą savimi, atsakingumo jausmą.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Bus organizuojamas krepšinio turnyras, taip pat bus organizuojami ir individualūs konkursai (snaiperio, baudų mėtimo) konkursai, kuriuose moksleiviai galės pasitikrinti savo jėgas. Taip pat galimybė bus pasivaržyti su kito miesto komandomis. Prizininkai, ir visi kiti nariai bus apdovanoti dovanomis.


Mokytojų kvalifikacija

Aukštasis, Lietuvos edukologijos universitetas, sporto bakalauro laipsnis ir mokytojo kvalifikacija.


Mokytojų kvalifikacija

Aukštasis, Lietuvos edukologijos universitetas, sporto bakalauro laipsnis ir mokytojo kvalifikacija.


Lankančiųjų amžius: 15–19 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461