Keramikos būrelis


Programa galiojo iki: 2018-06-30
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Dailė
Telefonas: +37052728791
Kaina: 11.59 € mėnesiui
Programos kaina, pasinaudojant neformalaus ugdymo krepšeliu 0.00 € mėnesiui
Programa akredituota

Keramikos būrelyje vaikai susipažins su moliu, jo savybėmis, darbo technika ir kūryba.  Užsiėmimuose vaikai išmoks nulipdyti gyvūno, paukščio, žuvies, vabalo ar žmogaus figūrėles, įvairių formų indus, taikant įvairias lipdymo technikas. Lipdydami iš molio vaikai ugdys estetinius gebėjimus, išbandys įvairius molio dekoravimo būdus: įspaudimą, skutinėjimą, įrėžimą ir kt. Turės galimybę mokytis žiesti su žiedimo staklėmis, susipažins su įvairiais dažymo būdais bei glazūromis ir įvairiomis engobavimo technikomis. Lipdydami vaikai lavins rankų miklumą, kruopštumą ir fantaziją. Įgyvendinant  sumanymus vaikai ugdys kūrybiškumą, savarankiškumą, pasitikėjimą savimi. Šie vertingi įgūdžiai pravers ne tik dailėje, bet ir kitose gyvenimo srityse. Vaikai savo darbus demonstruos  „Kaziuko mugėje“.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Darbeliai yra eksponuojami klubo erdvėje, nuotraukos skelbiamos interneto svetainėje. Pavasarį yra galimybė atstovaujant Žirmūnų klubą už simbolinę kainą darbelius pardavinėti Kaziuko mugėje, taip lavinamas vaiko verslumas, įprasminama materialioji darbelio nauda, ugdomas sąžiningumas, bendravimo įgūdžiai, savivertė. 


Mokytojų kvalifikacija

Programos vadovė yra baigusi Kauno St. Žuko TDT, Vilniaus dailės akademiją keramikos spec., turi dailininkės - pedagogės kvalifikaciją. 


Mokytojų kvalifikacija

Programos vadovė yra baigusi Kauno St. Žuko TDT, Vilniaus dailės akademiją keramikos spec., turi dailininkės - pedagogės kvalifikaciją. 


Lankančiųjų amžius: 6–15 m.
Viso vietų: 24

Programą gali lankyti lengvą psichinę ar fizinę negalią turintys vaikai.