Hip-hop kultūra


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Šokis
Telefonas: +37065593299
Programa akredituota

Mokiniai gilinsis į hip-hop‘o kultūros istorinius aspektus bei ją sudarančius elementus, bandys atrasti jų tarpusavio ryšį su judesiu, plės akiratį, nes mokysis įvairių gatvės šokio stilistikų (hip-hop old school, hip-hop new school, krump, popping, house). Taip pat dirbs su ritmika, kuriai lavinti naudosime vokalinę perkusija (Beatbox), o ji labai naudinga derinant garso stiprumą, muzikos supratimą bei kvėpavimą, kas labai svarbu šokėjui, kad jis sugebėtų perduoti reikiamą energiją šokio metu.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Vaikai stebės vieni kitų kurtas kompozicijas, gebės  pastebėti, kokius judesius ar brėžinius naudoja jų draugai, patars, kaip dar įmanoma patobulinti choreografijas. Pamokos pabaigoje vykdoma refleksija, kur vaikai dar kartą patys pasisakys, ką jie šiandien išmoko, kas sekėsi gerai, kur dar, jų nuomone, reiktų pasistengti. Mokytojas taip pat klausys ir papildys mokinius arba klausimais juos nukreips tinkama linkme.


Lankančiųjų amžius: 11–15 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461