Futbolas 6-17 metų vaikams


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: +37061535758
Programa neakredituota

Esmė: skatinti vaikus tapti aktyviais ir pilietiškais visuomenės nariais, ugdyti pažinimą, lavinimąsi ir saviraišką. Vystyti ir skatinti futbolą ir kaip sportą, ir kaip puikų laisvalaikio praleidimo būdą, stiprinti vaikų fizinį pasirengimą, propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Rengti jaunuosius sportininkus aukšto meistriškumo futbolo komandoms, suteikti galimybę įgytus sportinius gebėjimus panaudoti siekiant profesionalaus sportininko karjeros.

Veiklos: treniruotės, varžybos, seminarai, stovyklos, išvykos. Sveikatos profilaktiniai patikrinimai, pastovus kontaktavimas, bendravimas tiek su vaikais, tiek su jų tėvais.

Naudos: tiek asmeninio tobulėjimo, tiek komandinio jausmo bei atsakomybės skatinimas; sveikos gyvensenos propagavimas; užtikrinimas, jog vaikas yra svarbus ir saugus; didelis dėmesys vaiko asmenybės formavimui.

 


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Dalyvavimas nacionaliniuose ir tarptautiniuose turnyruose, draugiškose rungtynėse, padėkos, diplomai ir apdovanojimai už rezultatus ir pasiekimus, geriausių/rezultatyviausių žaidėjų įvertinimas medaliais, diplomais bei taurėmis, išvykos į sporto stovyklas, turnyrus, susitikimai su profesionaliais futbolo sportininkais.


Lankančiųjų amžius: 6–17 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461