Dainavimo studija


Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Muzika
Telefonas: 85276572
Kaina: 15.00 € mėnesiui
Programa neakredituota

Ar esi pasiruošęs/usi tapti pačiu šauniausiu muzikiniu kalviu? Ar nori mokytis dainuoti kitaip? Pas mus sužinosi, iš ko sudaryta muzika, garsas ir tavo balsas. Čia išmoksi ne tik dainuoti, bet ir muziką kurti pats.

Šalia viso to, susipažinsi su užkulisiais, išmoksi scenos gudrybių,  o svarbiausia – įveiksi baimes bei susirasi nuostabių draugų.

Dainavimo pamokose:

• Muzikos pagalba, kiekvienas laisvai galės išreikšti jausmus, kuriuos kartais gali būti sunku išreikšti žodžiais. Tai padės vaikams geriau suvokti savo vidinį pasaulį bei suprasti kitų emocijas. • Dainavimas padės išreikšti savo individualumą, kūrybiškumą, stiprins pasitikėjimą savimi, skatins komandinį darbą, bendradarbiavimą. • Vaikai mokysis suvokti ritmą, melodiją, harmoniją, intonaciją bei kitas dainavimo subtilybes.

Į dainavimo užsiėmimus kviečiami 7-13 m. vaikai.

Užsiėmimai vyks:

7-10 m. vaikams: ketvirtadienį 17:00 val. ir penktadienį 15:00 val. 11-13 m. vaikams: antradienį 17:00 val. ir ketvirtadienį 18:00 val.

Dainavimo užsiėmimus ves vadovė Gabija Žvinklytė. Klasikinio-operinio dainavimo bakalauro studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Įgytas žinias toliau tobulina magistro studijose.


Lankančiųjų amžius: 7–13 m.