Dailės studija „Menų vaikai“


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Dailė
Telefonas: +37065784450
Programa akredituota

Tai dailės studija, kurioje vaikai kuria, eksperimentuoja, diskutuoja, mąsto, semiasi naujų žinių ir idėjų. Dailės mokymosi pagrindai ir saviraiškos poreikio tenkinimas keliauja išvien, kad vaikai pažintų save, kad nebijotų veikti, klysti, ar pasirinkti, kad turėtų galimybę kurti čia ir dabar. Kiekvieną mėnesį jus lydės vis kita tema apie mus, mus supantį Pasaulį, apie istoriškai svarbius laikmečius, apie svarbias socialinius, bei moralinius reiškinius. Mes ne tik piešime, bet ir tapysime, klijuosime, lipdysime, bandysim įvairiausias tradicines ir netradicines technikas. Įkvėpimo semsimės iš žymių Pasaulio meistrų, gamtos, ar vienas kito. Studijos vadovė – Alė Janonytė Mulienė – dailės edukologijos magistrė, domisi dailės – kaip terapijos taikymu, dalyvauja atitinkamuose seminaruose, visuomeninėje veikloje.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Kelis kartus per metus bus rengiamos vaikų darbų parodos skiringuose Vilniaus vietose, dalyvaujama visuomeninuose projektuose, konkursuose.


Mokytojų kvalifikacija

Dailės edukologijos magistrė, sudijos „Menų vaikai“ iniciatorė.


Mokytojų kvalifikacija

Dailės edukologijos magistrė, sudijos „Menų vaikai“ iniciatorė.


Lankančiųjų amžius: 6–19 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461