Buriavimas


Programa galiojo iki: 2021-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: 868720505
Programa akredituota

Buriavimas – tai daugialypis sportas, kuriuo galima užsiimti visą gyvenimą nuo ankstyvos vaikystės iki vėlyvos senatvės. Norint valdyti burinę jachtą ir vadovauti jos komandai reikalinga gera fizinė būklė, laivo valdymo patirtis, socialiniai įgūdžiai, gilus gamtos veiksnių supratimas. Buriavimo užsiėmimų metu vaikai bus mokomi visų šių įgūdžių naudojantis Didžiosios Britanijos Royal Yachting Association (RYA) paruošta pradedančiųjų buriuotojų programa. Buriavimo ir fizinio parenimo trenerių pagalba programos dalyviai mokysis buriavimo taisyklių ir saugaus elgesio vandenyje, pažinti vėją, savarankiškai paruošti ir valdyti vienvietį sportinį burlaivį, lenktyniauti,  vyks fizinio parengimo treniruotės, įvairūs renginiai ir varžybos.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Ugdyti ir plėtoti vaikų gebėjimą savarankiškai priimti sprendimus valdant vienvietę sportinę jachtą “Optimist"; - Mokyti laikytis saugumo buriuojant, stebėti ir rūpintis komandos nariais bei kitais buruiotojais, padėti patekusiems į nelaimę; - Tobulinti žinias apie gamtos reiškinius, įtakojančius vėjo stiprumą bei greitį, kaip jais pasinaudoti valdant jachtą.


Lankančiųjų amžius: 6–14 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461