Būk aktyvus ir sveikas sportuodamas tradicinę karatė Vilniuje


Programa galiojo iki: 2018-06-30
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: +37067617810
Kaina: 35.00 € mėnesiui
Programos kaina, pasinaudojant neformalaus ugdymo krepšeliu 20.00 € mėnesiui
Programa neakredituota

Klubą lankantys vaikai turi galimybę mokytis tradicinio karate, kuris ne tik sustiprina kūno raumenis, moko drausmės, disciplinos, pasitikėjimo savimi perpratę šią sporto šaką žmonės sutvirtina savo charakterį, o visa tai kartu sukuria apsigynimo be kovos, bei pagalbos silpnesniems už save sistemą. Tradicinis karate – iš Japonijos atkeliavęs kovos menas, kuris buvo susisteminta šių laikų, geriausių tradicinio karate meistrų bendradarbiaujant kinziterapijos specialistais. Dėl to JAV atliktų mokslinių tyrimų metu paaiškėjo, kad plaukimas ir tradicinis karate yra sporto šakos tolygiai lavinančios visą kūno raumenų sistemą, Todėl vaikų sportuojančių tradicinį karate tvirtėja raumenys, gerėja laikysena, jie tampa vikresni ir sveikesni. Sportuojantys karate lavina ne tik savo kūną, tačiau ir protą, vaikai tampa ramesni, greičiau randa protingas išeitis susidariusiose sudėtingose gyvenimiškose situacijose. Į karate mokymų programą įeina ir pažintinės ekskursijos, kurias kelis kart per metus organizuoja klubas savo nariams, siekdamas ne tik ugdyti sportininkus, tačiau ir visapusiškas tobulėti siekiančias, žingeidžias asmenybes. Klube treniruotis gali tiek vaikinai tiek merginos nuo 6 metų.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Ugdytiniams bus sudarytos galimybės laikyti atestacinius egzaminus Tarptautinės tradicinio karate federacijos pripažįstamus egzaminus, gauti diplomus, spalvotus diržus, dalyvauti varžybose, o taip savariai prisidėti prie jų organizavimo ir vykdymo.


Mokytojų kvalifikacija

Užsiėmimus ves kompetentingi, darbo patirties su vaikais turintys ir švietimo įstatymo 48 str. apibrėžtas kompetencijas ir išsilavinimą turintys instruktoriai, atskirus seminarus ves kviestiniai lektoriai.


Mokytojų kvalifikacija

Užsiėmimus ves kompetentingi, darbo patirties su vaikais turintys ir švietimo įstatymo 48 str. apibrėžtas kompetencijas ir išsilavinimą turintys instruktoriai, atskirus seminarus ves kviestiniai lektoriai.


Lankančiųjų amžius: 6–19 m.
Viso vietų: 80

Reikia turėti sportinę aprangą arba kitą tinkamą sportui aprangą (tinka ta pati apranga su kuria vaikai sportuoja mokykloje per kūno kultūros pamokas)