Aukime su futbolu (5-8 klasės)


Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: +370 655 88887
Adresas: LFF stadionas (Stadiono g. 2, Vilnius)
Programa akredituota

Talentų futbolo akademija (TFA) – tai nuolat auganti, tobulėjanti ir perspektyvi futbolo akademija, kurios treniruočių metodika yra orientuota į kiekvieną žaidėją atskirai, taip padedant vystyti techniką, taktiką, fizinę ir psichologinę būklę. Šie veiksniai padeda jaunimui sėkmingai integruotis į vyrų futbolą. Talentų futbolo akademija dirba piramidės principu, todėl akademijoje ugdomi ne tik įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas, bet ir profesionalai, kurie atstovauja aukščiausiose Lietuvos futbolo lygose besirungiančias komandas. TFA dirba išsilavinę, futbolą mylintys bei darbą su vaikais bei jaunimu išmanantys profesionalūs futbolo treneriai, kurie kartu su savo auklėtiniais nuolat tobulinasi vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Be to, TFA treneriai kelia savo kvalifikaciją ir kompetenciją bendradarbiaudami su FK Riteriai trenerių štabu.

Mūsų futbolo mokyklos filosofija yra grindžiama požiūriu į “visą žmogų”, pripažįstant, kad gerinant žaidėjo fizinį ir techninį vystymąsi, turi augti ir žaidėjo branda, t.y. vystytis jo emocinė ir psichologinė gerovė. Talentų futbolo akademija skatina visus vaikus turėti didelių ambicijų futbole ir siekia prisidėti prie kiekvieno savo žaidėjo psichinės ir fizinės sveikatos gerinimo sporto pagalba. Todėl mūsų futbolo mokyklos treniruotės orientuotos į keturias pagrindines sritis: motorinių įgūdžių, pažinimo, asmeninių ir socialinių įgūdžių vystymą.

⚽ Mes siekiame tobulinti kiekvieno žaidėjo techninius ir taktinius gebėjimus, koncentruodamiesi į kamuolio spyrimą, varymą, perdavimą, mušimą galva ir kovą dėl kamuolio. Greitis, jėga, ištvermė ir lankstumas yra svarbiausios fizinės savybės šioje srityje.

⚽ Mūsų mokykloje siekiama plėtoti tokias asmens savybes, kaip intuicija, atmintis, koncentracija ir atsakingas sprendimų priėmimas. Ši mokymų dalis remiasi jaunųjų žaidėjų saviraiška, kūrybiškumu ir vaizduote.

⚽ Asmeninių įgūdžių lavinimas orientuotas į emocijų kontrolę ir savikontrolės atgavimą, kai jos netenkama, todėl šioje srityje didinama žaidėjų motyvacija, savigarba ir noras būti nepriklausomiems.

⚽ Mes mokomės dirbti visi kartu kaip grupė, kaip komanda, pabrėžiant taisyklių laikymąsi ir pagarbą kitų priimtiems sprendimams. Šioje dalyje yra svarbu išmokti bendradarbiauti.

⚽ Mūsų futbolo mokykla suteiks galimybę savo žaidėjams tapti rimtais profesionaliais žaidėjais ateityje.

⚔️ #tfariteriai ⚔️ #jaunimas ⚔️ #tumusuateitis


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Talentų futbolo akademija, vadovaudamasi unikalia RSC Andrlecht futbolo treniruočių metodologija, gali vertinti kiekvieną savo sportininką konkrečioje augimo fazėje, registruojant jų pažangą ar pokyčius, kas suteikia galimybę treneriams pritaikyti mokymo programas atsižvelgiant į konkrečius savo sportininkų poreikius. Taip sudaromos sąlygos atsiskleisti vaikų geriausioms savybėms ir individualumui. Rungtynių metu vaikai improvizuoja, priima sprendimus ir mokosi būti lyderiais. 

Dalyvaujant įvairaus lygio futbolo varžybose laimėjimai stiprina vaikų motyvaciją, pasitikėjimą savimi, skatina tobulėti; nesėkmės padeda objektyviai įsivertinti techninius ir taktinius gebėjimus, skatina siekti pažangos.

Sezono pabaigoje nominuojami didžiausią pažangą padarę vaikai, mažiausiai treniruočių praleidę vaikai ir tie, kurie yra geras pavyzdys kitiems vaikams ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.  


Mokytojų kvalifikacija

Aukštasis pedagoginis išsilavinimas. UEFA – B, UEFA – A, UEFA –A  PRO trenerio licencijos. Patirtis organizuojant vaikų stovyklas, turnyrus, rungtynes.


Mokytojų kvalifikacija

Aukštasis pedagoginis išsilavinimas. UEFA – B, UEFA – A, UEFA –A  PRO trenerio licencijos. Patirtis organizuojant vaikų stovyklas, turnyrus, rungtynes.


Lektorius: TFA
Lankančiųjų amžius: 10–14 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite nuorodoje http://tfakademija.lt/tvarkarastis/