Aukime su futbolu


Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Sportas
Telefonas: +37061384979
El. pastas: info@tfamilanas.lt
Programa akredituota

VšĮ „Talentų futbolo akademija“ – oficialus AC Milan atstovas Lietuvoje, vaikus treniruojantis pagal A.C. Milan futbolo mokyklos treniruočių metodiką, kuri orientuota į kiekvieną žaidėją atskirai, kad jis galėtų vystyti ir tobulinti savo įgūdžius atskirose srityse: technikos, taktikos ir psichologijos. Visame mokymo procese siekiama savo jauniesiems žaidėjams suteikti ir gyvenimiškai svarbių įgūdžių, tokių kaip dėmesio koncentravimas ar disciplina, kurie bus naudingi bet kuriose gyvenimiškose situacijose.  

Mūsų futbolo mokyklos filosofija yra grindžiama požiūriu į “visą žmogų”, pripažįstant, kad gerinant žaidėjo fizinį ir techninį vystymąsi, turi augti ir žaidėjo branda, t.y. vystytis jo emocinė ir psichologinė gerovė. Siekiama skatinti visus vaikus turėti didelių ambicijų futbole ir siekiama prisidėti prie kiekvieno savo žaidėjo psichinės ir fizinės sveikatos gerinimo sporto pagalba.  Todėl mūsų futbolo mokyklos treniruotės yra orientuotos į keturias pagrindines sritis: motorinių įgūdžių, pažinimo, asmeninių ir socialinių įgūdžių vystymą:

  • Mes siekiame tobulinti kiekvieno žaidėjo techninius ir taktinius gebėjimus, koncentruodamiesi į kamuolio spyrimą, varymą, perdavimą, mušimą galva ir kovą dėl kamuolio. Greitis, jėga, ištvermė ir lankstumas yra svarbiausios fizinės savybės šioje srityje.
  • Mūsų mokykloje siekiama plėtoti tokias asmens savybes, kaip intuicija, atmintis, koncentracija ir atsakingas sprendimų priėmimas. Ši mokymų dalis remiasi jaunųjų žaidėjų saviraiška, kūrybiškumu ir vaizduote.
  • Asmeninių įgūdžių lavinimas orientuotas į emocijų kontrolę ir savikontrolės atgavimą, kai jos netenkama, todėl šioje srityje didinama žaidėjų motyvacija, savigarba ir noras būti nepriklausomiems.
  • Mes mokomės dirbti visi kartu kaip grupė, kaip komanda, pabrėžiant taisyklių laikymąsi ir pagarbą kitų priimtiems sprendimams. Šioje dalyje yra svarbu išmokti bendradarbiauti.

Mūsų futbolo mokykla suteiks galimybę savo žaidėjams tapti rimtais profesionaliais žaidėjais ateityje.


Vaikų pažangos skatinimas, vertinimas ir įsivertinimas

Mūsų mokyklos personalas reguliariai vertina savo žaidėjus ne tik fizinių testų pagalba, kurie apsprendžia greičio, vikrumo ir stiprumo rodiklius, bet ir pokalbių metu siekia pažinti kiekvieno žaidėjo savianalizės ir savimonės vystymąsi.

Sezono pabaigoje nominuojami didžiausią pažangą padarę vaikai, mažiausiai treniruočių praleidę vaikai ir tie kurie yra geras pavyzdys kitiems vaikams ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.


Mokytojų kvalifikacija

Aukštasis pedagoginis išsilavinimas. UEFA – B, UEFA – A, UEFA –A  PRO trenerio licencijos. Patirtis organizuojant vaikų vasaros stovyklas kartu su AC Milan, turnyrų organizavimas.

Reguliarūs AC Milan trenerių savaitiniai apmokymai (1 kartas per 3 mėnesius).


Mokytojų kvalifikacija

Aukštasis pedagoginis išsilavinimas. UEFA – B, UEFA – A, UEFA –A  PRO trenerio licencijos. Patirtis organizuojant vaikų vasaros stovyklas kartu su AC Milan, turnyrų organizavimas.

Reguliarūs AC Milan trenerių savaitiniai apmokymai (1 kartas per 3 mėnesius).


Lankančiųjų amžius: 6–17 m.

Tvarkaraščius ir vykdymo vietas rasite pagal paiešką nuorodoje https://www.emokykla.lt/neformalus/edukacija/programos-mokiniams/vilniaus-miesto-savivaldybe/461