3D modeliavimas


Programa galiojo iki: 2023-08-31
Veiklos tipas: Būrelis
Veiklos sritis ir rūšis: Informacinės technologijos
Telefonas: 8 5 2673692
Kaina: 10.00 € mėnesiui
Programa neakredituota

Neformaliojo ugdymo kompiuterinio modeliavimo būrelyje mokiniai susipažins su interjero elementų projektavimu, technologijoms ir gamyba.

Mokytojas suteiks individualią pagalbą mokiniams, skatins jų kūrybiškumą. Ugdymo procese bus sudaromos sąlygos gerai vaiko savijautai, kuriamos teigiamos emocijos. Būrelio vadovas aptars su mokiniais ir jų tėvais atliktas užduotis ir pasiektą rezultatą.

Kompiuterinio modeliavimo būrelio mokiniai vyks į ekskursijas, kur susipažins su dabartinėmis gamybos technologijomis ir lankys mieste vykstančias parodas.

Mūsų tikslas sudaryti sąlygas mokiniams susipažinti su CAD projektavimo ir 3D modeliavimo pagrindais, jų panaudojimo galimybėmis, gebėti kurti ir gaminti nesudėtingus darbus.

Mūsų pagrindiniai uždaviniai: išmokyti vaikus rodyti iniciatyvą, nusiteikti bendradarbiauti nepaisant išankstinių nuostatų, žinoti ir suprasti, kokiais etapais vyksta darbo ir kūrybos procesas, organizuoti darbų parodėles ir konkursus, aplankyti atitinkamas parodas ir dirbtuves, jas aptarti bendroje diskusijoje, išmokyti vaikus dirbti grupėje bei ugdyti toleranciją, paslaugumą vienas kitam, bei skatinti vaikus dirbti nuosekliai ir savarankiškai.


Lektorius: Viktor Vasiljev
Lankančiųjų amžius: 8–20 m.
Viso vietų: 36
Laisvų vietų: 10