Akredituotų NVŠ programų sąrašas

Neformaliojo vaikų švietimo teikėjų ir akredituotų 2017-2018 m.m. programų sąrašas

NVŠ teikėjo pavadinimas

NVŠ programos pavadinimas

Jurijus Mumyga

1. Įvadas į pasaulio tautų šokio pasaulį

VšĮ „Trys mūzos“

2. 6–13 m. vaikų dailės raiškos ugdymo programa

Angelė Jarusevičienė

3. Keramikos studija „Molinukas“

Natalja Dichtiar

4. Vokalinių gebėjimų lavinimas

VšĮ Vilniaus regbio akademija

5. Regbis vaikams ir jaunimui

VšĮ sporto klubas „Arėjas“

6. Sambo imtynių sporto šakos populiarinimas Vilniaus mieste

Irutė Juršėnaitė

7. Tinklinio mokyklėlė

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

8. Teatro studija

9. „Baimės laboratorija“

10. Grupė paaugliams „Ops studijum“

11. Dailės (meno) terapijos studija

12. Harmoningas asmenybės ugdymas pagal „Pankratos sistemą“

Asociacija „Intelektinio kapitalo ugdymas“

13. Lyderystės ABC (Vilnius)

14. Efektyvus mokymasis (Vilnius)

Viešieji interneto prieigos taškai (VIPT)

15. IT projektų vadyba ir komandinis darbas Vilniaus m.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

16. Animacijos mokykla

17. Elektronika

18. Gamtos dėsniai iš arti

19. Grafikos technikos

20. Juostinė fotografija

21. Jaunojo konstruktoriaus mokykla

22. Kaligrafija

23. Meno laboratorija

24. Robotika

25. Saugus ir draugiškas internetas

Airidas Bladaitis

26. Vaiko asmenybės ugdymas, sportinio meistriškumo ir sveikos gyvensenos skatinimas kyokushin karate treniruočių metų

VšĮ „Vilniaus teniso akademija“

27. Badmintono ugdymo programa

28. Teniso ugdymo programa

Asta Valčiukienė

29. Šachmatų antrasis žingsnis

VšĮ Vilniaus futbolo mokykla „Žaibas“

30. Futbolas

VšĮ vaikų futbolo akademija „Geležinis vilkas“

31. Futbolas 6–17 metų vaikams

VšĮ „Grijos vaikai“

32. „Darbščiosios rankelės“

Vilniaus sporto ir turizmo klubas „Regata“

33. Baidarių irklavimo sportas – aktyvaus laisvalaikio ugdymo priemonė

VšĮ Vilniaus ledo ritulio mokykla „Geležinis vilkas“

34. Ledo ritulininkų rengimas

 

Vilma Gudeikaitė

35. Maketavimo studija

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

36. Teatro studija vaikams ir jaunimui –

„Mano paties kiečiausias variantas“

37. Dailės-keramikos būrelis „Kūrybos magija“

38. Gatvės ir šiuolaikiniai šokiai

39. Rankdarbių ir drabužių modeliavimo studija

40. Keliaukime anglų kalbos labirintais, pažindami pasaulį ir save

41. Sporto ir sveikatingumo studija

42. Moki žodį – žinai kelią

43. Keramikos-konstravimo būrelis

44. Kompiuterinio ugdymo studija

45. Matematika aplink mus

46. Dainavimo ir muzikavimo studija

47. Choreografinio folkloro studija

48. Šiuolaikinio šokio programa 6–18 metų mergaitėms

49. Gitaros studija

Vilniaus sporto žaidimų klubas „Žuvėdra“

50. Neformaliojo vaikų švietimo žolės riedulio sporto šakos plėtojimas

VšĮ asmenybės ugdymo centras „Motus“

51. Teatrinė raiška

52. Šiuolaikinių šokių studija

53. Šokių mokykla I pakopa

54. Šokių mokykla II pakopa

55. Breiko studija

56. Pramoginiai šokiai ir scenos estetika

57. Hiphopo kultūra

58. Šiuolaikinis šokis. Balsiai

59. Gatvės džiazas

60. Šiuolaikinis šokis Artoteka

61. Baletas

Lilija Verbel

62. Etninių rankdarbių ir siuvimo dirbtuvės

Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas

63. Asmenybės ugdymas teatro raiška

64. „Šokantys garsai“

65. Šachmatų kelias

66. Rytų kovos menų būrelis

67. Keramikos būrelis

68. Gitaros būrelio programa

69. Dailės būrelio programa

70. Meninės gimnastikos būrelis

71. Dainavimo studija „Labas“

72. Anglų kalbos būrelis

73. Bendraukime lietuviškai

Miglė Praniauskaitė

74. Šiuolaikinis šokis

Eglė Budrikienė

75. Vaikų populiaraus dainavimo mokymas (Vaikų muzikos studija „Retro“)

VšĮ „Protuberantas“

76. Vilniaus aviamodeliavimo mokykla

77. Išmok mokytis

VšĮ futbolo mokykla „Ateitis“

78. Futbolas 9–11, 12–14 ir 15–18 metų mokiniams

VšĮ „Baltijos futbolo akademija“

79. Jaunųjų futbolininkų ugdymas, technikos,

taktikos veiksmų mokymasis bei tobulinimas

VšĮ „Gerumo lietus“

80. Futbolas

Aikido aikikai asociacija „Aidas“

81. Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas su aikido

UAB „MENAR Vilnius“

82. MENAR mintino skaičiavimo programa

VšĮ Talentų futbolo akademija

83. „Aukime su futbolu“

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

84. Šachmatų klubas

85. Saulės mitai

86. Vokalinė studija

87. Harmonizuojantis menas

88. Konfliktai ir bendradarbiavimas

89. Teatro studija „Menas būti“

90. Saviugda

91. Šachmatų būrelis „Erdvės“

92. Anglų kalba

VšĮ „Turiningas laisvalaikis“

93. Linijiniai šokiai

94. Stuburiukas

VšĮ „Žalgirietis“

95. Futbolas įvairaus amžiaus vaikams

VšĮ Natalijos Kazakovos kompiuterių mokykla

96. Jaunųjų programuotojų mokykla

97. NKKM mokyklėlė I

98. NKKM mokyklėlė II

99. IT mokykla (Sistemų administravimas I)

100. IT mokykla (Sistemų administravimas II)

101. IT mokykla (Programavimas I)

102. IT mokykla (Programavimas II)

103. IT mokykla (Kompiuterio techninė įranga. Operacinės sistemos. Taikomosios programos)

104. IT mokykla (Web programavimas I)

105. IT mokykla (Web programavimas II)

Anna German

106. „Meninės gimnastikos pagrindai“

Aušra Šimkutė

107. Klasikinio baleto pagrindai

Henrita Ignatavičienė

108. Klasikinio baleto pagrindai

Jolanta Martinkėnaitė

109. „Meninės gimnastikos pagrindai“

Svetlana Jasevičienė

110. „Meninės gimnastikos pagrindai“

Viktorija Naumova

111. Klasikinio baleto pagrindai

Kristina Kanišauskaitė-Navickienė

112. Klasikinio baleto pagrindai

Renata Janušonienė

113. Linijiniai šokiai vaikams

Laura Urbonaitė

114. „Meninės gimnastikos pagrindas“

VšĮ „Naujų žvaigždžių klubas“

115. Jaunosios stalo tenisininkų kartos ugdymas

Lina Mačiulienė

116. Populiaraus chorinio dainavimo programa

VšĮ „Vikingų kaimas“

117. Patyriminio mokymo programa „Senovės baltų kiemas“

Valdemaras Mikuckis

118. Klasikinės gitaros programa

Teniso klubas „Balzekas Tennis School“

119. Teniso ir įgūdžių lavinimas ir fizinio rengimo programa

Mažena Narkevičienė

120. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Aneta Gracjana Lapcun

121. Loginis mąstymas

VšĮ „American English School“

122. „Bendrauk drąsiai 2“ Vilniaus miesto 7–9 metų moksleiviams (anglų kalba)

123. „Viešojo kalbėjimo pagrindai 2“ Vilniaus miesto 10–14 metų moksleiviams (anglų kalba)

124. „Viešojo kalbėjimo menas 2“ Vilniaus miesto 15–19 metų moksleiviams (anglų kalba)

Albertas Ivanauskas

125. Mušamųjų instrumentų studija

Visuomeninė organizacija vaikų ir jaunimo dienos centras „Mūsų nameliai“

126. 36 valandos dailės

127. Aktyvus anglų kalbos mokymasis

128. Kompiuterinis raštingumas pradedantiesiems

Asociacija Vilniaus miesto moterų futbolo akademija „Žalgiris“

129. Futbolas – įvairaus amžiaus ir skirtingo meistriškumo vaikams

VšĮ Robotikos akademija

130. Ankstyvoji robotika

131. Smagioji robotika

132. Taikomoji robotika

VšĮ futbolo mokykla „Ataka“

133. Futbolas visiems

VšĮ Vilniaus policijos klubas vaikams ir jaunimui

134. Pažinkime molį kartu

 

VšĮ „Robotikos mokykla“

135. Robotika ir būsimųjų technologijų startuolių ugdymas (Vilniuje)

VšĮ Vaikų uostas

136. Ekologija – gyvenimo būdas. Esame atsakingi

137. Teatras prasideda nuo rūbinės

VšĮ „Lietuvos šachmatų mokykla“

138. Šachmatų pamokos pradedantiesiems Vilniaus mieste

139. Šachmatų pamokos pažengusiems Vilniaus mieste

Sporto klubas „Budora“

140. Sveikos gyvensenos ir sportinio meistriškumo skatinimas kyokushin karate treniruočių metu

Visuomeninė organizacija orientavimosi sporto klubas „Perkūnas“

141. Turizmas ir orientavimasis

 

VšĮ „Linedance“

142. Baletas vaikams

143. Linijiniai šokiai vaikams

VšĮ futbolo mokykla „Nikė“

144. „Į futbolą per gimnastiką ir akrobatiką“

Alena Gudalevič

145. Nuostabioji chemija. Nepaprasti bandymai paprastomis priemonėmis

146. Įdomieji gamtamoksliniai tiriamieji darbai

Sporto klubas „Toshi“

147. Kyokushin karate kaip fizinio, protinio ir dvasinio lavinimo priemonė vaikams ir paaugliams

Vilniaus mėgėjų-profesionalų stalo teniso klubas „Ping-Pong“

148. Sportinio meistriškumo ugdymo programa

 

Lietuvos skautų sąjunga

149. Skautiški užsiėmimai skautų ir patyrusių skautų grupėms

VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas „Viesulas“

150. Sportuok ir būk sveikas

 

Svetlana Vetrova

151. Dziudo pradmenys vaikams

152. Socialinių ir fizinių įgūdžių ugdymas remiantis dziudo ir sambo metodika

VšĮ meno terapijos ir socializacijos institutas Vyta

153. Vandens tapyba – VYTA Vilniaus mieste

154. Meninė tapyba ant vandens – VYTA Vilniaus mieste

VšĮ Kūrybiniai mokymai

155. Drabužių dizainas

156. Dailė ir tapyba

157. Keramika

158. Siuvimo būrelis

159. Rankdarbiai

Ieva Žilienė

160. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Ingrida Mikštienė

161. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Irena Miloš

162. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Ramunė Pabalė

163. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Jurga Gustaitė

164. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Toma Mušauskienė

165. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Marius Krivickas

166. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Ieva Buitkutė

167. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Laura Skrodenienė

168. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Vida Šeinina

169. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Rūta Šekštelė

170. Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

Agnė Petrulė

171. Šou šokių pasaulis

Joana Markovskaja

172. Mano pirmasis anglų kalbos nuotykis (My first English adventure)

Rita Vinickienė

173. Tinklinio pamokėlės

Gintautas Katulis

174. Savęs pažinimas per teatrą

Artūras Macijauskas

175. Krepšinio galia

Rasa Januškevičienė

176. Robotų dirbtuvės

177. Programavimo valandėlė

Ligita Pareigienė

178. Feuerstein – siekiantiems geresnių rezultatų

Asociacija „Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla“

179. Vaikų ir jaunimo vokalinis ugdymas

 

VšĮ Sostinės krepšinio mokykla

180. Krepšinis

VšĮ SOTAS (Socialinės tarnystės savanoriai)

181. „Auk. Stiprėk. Tobulėk.“

VšĮ Vilniaus socialinis klubas

182. „Vilnius social club“ futbolo mokykla

Lietuvos sakaliukų sąjungos Vilniaus miesto filialas „Padėk pritapti“

183. Padėk mokytis kitaip

 

VšĮ „Ateities čempionai“

184. Dziudo-sambo

VšĮ Sostinės ledo ritulio akademija

185. Ledo ritulio ugdymo programa

Vilniaus jaunųjų turistų centras

186. Jaunasis kraštotyrininkas

187. Jaunasis žygeivis

Asociacija „Sporto idėja“

188. Judėjimas – mūsų jėga!

VšĮ saviraiškos studija „Ak'menukai“

189. „Po skambučio“ (popamokinės veiklos pradinukams)

190. Šeštadieninė mokyklėlė „AK'MENUKAI“

VšĮ „Vilniaus krepšinio akademija“

191. Vilniaus krepšinio akademijos krepšininkų rengimo ir ugdymo programa

VšĮ Yamaha muzikos mokykla

192. YAMAHA muzikos mokyklos gitaros pamoka

193. YAMAHA muzikos mokyklos mušamųjų programa

194. YAMAHA muzikos mokyklos elektrinės gitaros programa

195. YAMAHA muzikos mokyklos programa „Fleitų garsai“

196. YAMAHA muzikos mokyklos dainavimo programa

197. YAMAHA muzikos mokyklos programa „Linksmieji klavišai“

Irena Strazdienė

198. Lietuvių etninė kultūra

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

199. „Android programėlių kūrimas“

200. „Bitkoinai ir blockchain technologijos“

201. „Grafai mūsų gyvenime“

202. „Mažųjų CanSat palydovų konstravimas“

203. „Pažink gamtos dėsnius iš arti“

204. „Praktinė mechatronika ir robotika“

205. „Robotų ir robotinių sistemų kūrimas bei valdymas“

206. „Verslo kūrimas“

Vilniaus etninės kultūros centras

207. Etnokultūros studija

VšĮ „Amici art“

208. „Hack Vilnius“ programavimo programa vaikams ir jaunimui

209. Estetinio lavinimo programa Vilnius

210. Dailiojo čiuožimo programa Vilnius

211. „Anglų kalba – kalbėjimo ir tarimo įgūdžių pagrindai“

212. Gitaros programa Vilnius

213. Architektūros programa Vilnius

214. Smuiko ansamblio programa Vilnius

215. Perkusijos programa Vilnius

216. Chorinio dainavimo programa Vilnius

Formaliojo ir neformaliojo ugdymo pedagogų asociacija

217. Išlikimo mokykla

218. Anglų kalba: kalbėjimo ir tarimo įgūdžiai

219. Žaidimų kodas – išmok programuoti (Vilnius)

Asociacija Capoeira federacija

220. Capoeira – brazilų kovos menas

Asociacija Riedėk.lt

221. Važiavimo riedučiais būrelis (Vilniaus m.)

Fechtavimo klubas „Gintarinė špaga“

222. Fechtavimo sporto meistriškumo ugdymas

Jaunimo verslumo akademija

223. „Verslo specialistas“

VšĮ Lankininkų sporto klubas

224. Vaikų ir jaunimo asmeninių savybių ugdymas per šaudymą iš lanko

Naujosios Vilnios kultūros centras

225. Choreografijos studija

226. Solinio dainavimo studija „Žvaigždynas“

227. Dramos studija

228. Jaunimo iniciatyvų klubas

229. Menų studija

230. Muzikos studija

Nijolia Ragucka

231. English adventure – anglų kalba 7–10 metų vaikams (Vilnius)

VšĮ Vilniaus ledo ritulio akademija

232. Ledo ritulio treniruotės pagal „USA Hockey“

VšĮ futbolo klubas „Žalgiris“

233. Didelio meistriškumo futbolininkų ruošimas

VšĮ Pal. J. Matulaičio socialinis centras

234. Vaikų savęs pažinimo ir ugdymo grupė

235. Tramplinas

236. Tranzitas

237. Mergaičių savęs pažinimo, socialinių įgūdžių ugdymo grupė

VšĮ „BC Vilkai“

238. Mokyklinio amžiaus vaikų sportinė veikla – krepšinio užsiėmimai

Alina Valentinavičienė

239. Dainavimo studija „Versmė“

Alė Janonytė-Mulienė

240. Dailės studija „Menų vaikai“

VšĮ Venckaičio imtynių klubas VIK

241. „Padovanok vaikui ateitį“

VšĮ dziudo klubas „Gralis“

242. Dziudo treniruotės vaikams

Vilniaus Naujininkų vaikų ir jaunimo klubas

243. Taikomoji dailė. Rankdarbiai

244. Aerobikos būrelis

245. Šokių būrelis

246. Muzikos pradmenys ir vokalinis muzikavimas

247. Teatro studija

248. „Muzikos pradmenys (individualus instrumentas)“

249. „Dailės pradmenys“

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

250. Keramikos-konstravimo būrelis

251. Šokiai

252. Piešimo pagrindai

253. Spalvų pasaulyje

Alytė Mieliūnienė

254. Dailė

 

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“

255. Esu aktyvus pilietis (Vilnius)

Asociacija Lietuvos skautija

256. „Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa: skautauk, patirk, atrask (Vilniaus m. sav.)“

VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras“

257. Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės (Vilnius)

258. Sveikos mitybos ir judesio ugdymas (Vilnius)

VšĮ Baltijos akademija

259. Bokso treniruotės ugdančios ryžtingą asmenybę

Tradicinio karate klubas „Danas“

260. Būk aktyvus ir sveikas sportuodamas tradicinę karate Vilniuje

VšĮ valstybės institucijų kalbų centras

261. „Angliškai kalbu laisvai: Taip!“

262. „Suteik kalbai pagreitį: Taip!“

263. Mokytis vokiečių kalbos – tai smagu ir naudinga

Lietuvos šaulių sąjunga

264. Vilniaus miesto jaunųjų šaulių ugdymo programa

VšĮ berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“

265. Chorinis dainavimas

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla (ir Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos Naujosios Vilnios filialas)

266. Dailės pagrindų NU programa (1)

267. Dailės pagrindų NU programa (2)

268. Fotografijos programa

269. Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos dizaino studija

270. Balsių dailės studijos mokymo programa

271. Ateities dailės studijos tapybos ir animacijos programa

272. Animacijos programa

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

273. LVJC Linijiniai šokiai

274. LVJC Vaizduojamoji dailė

275. LVJC Afrikietiški būgnai

276. Anglų kalba

277. LVJC dainavimo studija

278. LVJC Drabužių dizainas

279. Gamtos mokslų būrelis „Tyrinėju pats“

280. LVJC Gatvės menas

281. LVJC Gatvės šokiai

282. LVJC Gitaros studija

283. LVJC Jaunųjų žurnalistų klubas (JŽK)

284. LVJC Šokio teatro studija ,,Neribotas“

285. LVJC Keramikos studija

286. LVJC Kino klubas ,,Už kadro“

287. LVJC Vokalinė džiazo studija „Kivi“

288. LVJC Lindyhopas

289. LVJC Modernaus šokio studija vaikams

290. Individualūs fleitos užsiėmimai

291. LVJC Roko mokykla

292. LVJC Šiuolaikinio šokio studija

293. LVJC Skani studija „Jaunasis kulinaras“

294. LVJC Solo latino (šokiai)

295. LVJC Vaikų su negalia orkestras „Mažasis spalvų orkestras“

296. LVJC Teatro studija

297. LVJC Liaudies šokių kolektyvas „Ugnelė“

298. LVJC Viešasis kalbėjimas ir charizma

299. LVJC Fotodizaino studija

300. LVJC Aikido

301. LVJC Koncertinė gimnastika

302. LVJC Atletinė gimnastika

303. LVJC Fechtavimasis

304. LVJC Meninis plaukimas

305. LVJC Mokymas plaukti

306. LVJC Plaukimas

307. Plaukimas ir sporto salė

308. LVJC Povandeninis plaukimas

309. LVJC Šachmatų studija

310. LVJC Stalo tenisas

311. LVJC Šuoliai į vandenį

312. LVJC Vandensvydis

313. LVJC Dziudo-sambo

Asociacija „JCI Lietuva“

314. Lyderio savybių ugdymas ir asmenybės potencialo atskleidimas (Vilnius)

315. Inovatyvus mąstymas ir dėmesio koncentravimo ugdymas (Vilnius)

316. Kūrybiškumo ugdymas ir asmeninių gabumų pažinimas

Ilona Šumskienė

317. Matematikos būrelis „Matematika kitaip“

Rimantas Giedraitis

318. Kino studija Vilniaus mieste

319. Teatro studija Vilniaus mieste

VšĮ Inžinerijos mokykla

320. Išmaniųjų sistemų kūrimas

321. Mikrovaldiklių programavimas ir elektronika

322. Kompiuterinis programavimas Vilnius

323. Internetinių puslapių kūrimas Vilnius

VšĮ „Vaiko talentas“

324. Feuerstein mąstymo ir mokymosi įgūdžių lavinimo programa

VšĮ Romų visuomenės centras

325. Laisvasis piešimas kaip savivertės kėlimo priemonė

326. Darbščiųjų rankų būrelis

327. Įdomiųjų skaičiavimų būrelis

VšĮ Kūrybinių technologijų akademija

328. Kūrybinių technologijų užsiėmimai (Vilniaus m.)

VšĮ Vilniaus miuziklo mokykla

329. Miuziklo aktoriaus ruošimo programa

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“

330. Muzikinės dirbtuvės

331. Gitaros studija pradedantiesiems

332. Gatvės šokių studija

333. Šiuolaikinio šokio studija vaikams

334. Skulptūrinės ir taikomosios keramikos studija

335. Gitaros studija

336. Šou šokio studija

337. Šiuolaikinio šokio studija

338. Šou šokiai

339. Vokalinis ansamblis

340. Dailės technologijos (menų laboratorija)

341. Capoeiros studija

342. Šnekamoji anglų kalba

343. Akademinis piešimas ir tapyba

344. Dailės technologijos

345. Breiko studija

346. Šachmatų žaidimo pagrindai

347. Anglų kalbos studija

348. Gatvės šokiai

349. Gimnastikos studija

350. Gitara

351. Šiuolaikinis šokis

352. Teatrinių improvizacijų dirbtuvės

UAB Amber Language Centre

353. „Kalbų pasaulis ir aš“ 7–9 m.

354. „Kalbų pasaulis ir aš“ 10–14 m.

355. „Kalbų pasaulis ir aš“ 15–19 m.

Asociacija sporto klubas „Spartanika“

356. „Kyokushin“ karate kaip vaiko asmenybės ugdymo priemonė

Linas Jusionis

357. Dailės pagrindų studija

Miroslava Salnik

358. Muzikos studija „Talentų sūkurys“

UAB „Programuok“

359. Vaikų programavimo būrelis per projektus ir žaidimus

VšĮ Geležinio vilko sporto mokykla

360. VšĮ „Geležinis vilkas“ sporto mokyklos 2017–2018 metų regbio ugdymo programa

UAB „Impuls LTU“

361. Plaukimo akademija

Audronė Kaškelevičienė

362. Klasikinio baleto pagrindai

VšĮ „12 brolių“

363. STEAM kompleksinis ugdymas neformaliajame švietime

VšĮ krepšinio klubas „Jaunieji talentai“

364. Jaunųjų krepšininkų klubas

VšĮ „Mentalinė aritmetika“

365. Mentalinės aritmetikos akademija vaikams

VšĮ „Lietuvos socialinių programų fondas“

366. „Emocijų žemėlapis“

367. „Robotika“

VšĮ socialinės atsakomybės centras

368. Taisyklingos laikysenos mokymas „Tieskis“ Vilniaus m.

Asociacija Vilniaus sportinės gimnastikos klubas „Skrydis“

369. Gimnastikos pasaulis

 

VšĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“

370. „Darbas su vokaliniais ansambliais“

Jekaterina Pozniakienė

371. Slidinėjantys vaikai

Pažangaus bendradarbiavimo akademija

372. Sveikos gyvensenos mokykla „Noriu augti sveikas“

Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjunga

373. Jaunojo ugniagesio gelbėtojo neformaliojo mokymo bendroji programa (Jaunasis gelbėtojas)

VšĮ futbolo klubas „Granitas“

374. Futbolininkų ugdymas

VšĮ šokių klubas „Judesys“

375. Linijinių šokių programa vaikams

376. Solo-Latino šokių programa vaikams

377. Sportinių šokių programa vaikams

VšĮ futbolo mokykla „Vilniaus Vytis“

378. Futbolas - įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui („Vilniaus Vytis“ vaikų ir jaunimo futbolo ugdymo vystymas bei plėtra)

Geros savijautos centras „Sanus“

379. „Judėk, sportuok ir tobulėk“

Vidmantas Kochanovskis

380. Kovos menų „Bujinkan budo taijutsu“ programa

VšĮ teatras-studija „Šviesos miestas“

381. Jaunasis teisininkas

Asociacija „Gyvoji planeta“

382. Aš tikrai myliu Lietuvą

VšĮ Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademija

383. Baletas

VšĮ „Šeši pojūčiai“

384. Teatro studija

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

385. Kartingo būrelio programa

386. Biofizikos ir moderniųjų technologijų būrelio programa

387. Vaizdo operatorių būrelio programa

388. Chemijos būrelis

389. Radioelektronikos būrelio programos

390. Radijo ryšio būrelis

Kristina Jasiukonytė

391. Keramikos studija