Akredituotų NVŠ programų sąrašas

SĄRAŠAS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS 2019–2021 MOKSLO METAMS AKREDITUOTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ (NVŠ), KURIOSE GALIMA PASINAUDOTI NVŠ 15 EUR KREPŠELIU

NVŠ teikėjas

NVŠ programos pavadinimas

KTPRR kodas*

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Studija „Fotografijos studija“

122001110

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Anglų kalbos būrelis

121400519

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Kūrybinės dirbtuvėlės

122001152

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Mediacijos laboratorija

122001153

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Šachmatų būrelis „Erdvės“

122000939

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Anglų kalba vaikams

121400518

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Šachmatų klubas

122000766

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas““

Vokalinė studija

120100865

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Harmonizuojantis menas

120200518

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Konfliktai ir bendradarbiavimas

122000938

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Teatro studija „Menas būti“

120400307

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Saviugda

122000937

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Anglų kalba

121400464

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Lietuvių kalba „Gudručiai“

121400553

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Klevas“

Matematika kitaip

122001218

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Šokių būrelis

120300656

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Aerobikos būrelis

122000811

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Dailės pradmenys

120200554

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Teatro studija

120400262

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Taikomoji dailė. Rankdarbiai

120200555

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Muzikos pradmenys „Individualus instrumentas (fortepijonas)“

120100953

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Muzikos pradmenys ir vokalinis muzikavimas

120100952

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Baimės laboratorija

121500274

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Harmoningas asmenybės ugdymas pagal Pankratos sistemą

120501194

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Dailės (meno terapijos) studija

120200533

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Teatro studija

120400257

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Prancūzų kalbos padirbtuvės

121400591

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Matematikos būrelis

122001267

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Anglų kalbos būrelis

121400588

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Patyriminės repo sesijos

122001268

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Savęs pažinimas per dailę ir menus

122001269

Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“

Meninių rankdarbių programa „Kūrybos laiptai“

120600047

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Teatro studija vaikams ir jaunimui „Mano paties kiečiausias variantas“

122000193

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Gitaros studija

122000994

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Lietuvių kalbos studija

121400516

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Technologijų-dailės, keramikos būrelis „Menukų kraitelis“

120200736

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Kompiuterinio ugdymo studija

121000338

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Choreografinio folkloro studija

120300763

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Jaunasis futbolininkas

122001162

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Fizinio aktyvumo programa

122001161

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Šiuolaikinio šokio programa 6–18 metų mergaitėms

120300103

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Dailės ir keramikos būrelis „Kūrybos magija“

120200123

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Gatvės ir šiuolaikiniai šokiai

120300102

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Rankdarbių ir drabužių modeliavimo studija

122000210

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Keliaukime anglų kalbos labirintais, pažindami pasaulį ir save

121400090

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Sporto ir sveikatingumo studija

120501501

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Moki žodį – žinai kelią

121400406

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Keramikos ir konstravimo būrelis

122000935

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Matematika aplink mus

122000936

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Dainavimo ir muzikavimo studija

122000943

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Gamtinio kūrybinio ugdymo programa

120800235

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

Knygų bičiulių klubas

122001260

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Dainavimo ir muzikavimo studija

122001165

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Lietuvių kalbos studija

121400517

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Gitaros studija

122001141

BĮ Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Keramikos ir konstravimo būrelis

122000948

BĮ Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Šokiai

120300746

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Piešimo pagrindai

120200651

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Spalvų pasaulyje

120200652

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

Rankdarbių studija

122001262

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“

IT išradėjų būrelis

121000535

Vilniaus jaunųjų turistų centras

Jaunasis kraštotyrininkas

120700085

Vilniaus jaunųjų turistų centras

Jaunasis žygeivis

120700024

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokyklos fotografijos studijos programa

120200529

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokyklos dizaino studijos programa

120200525

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokyklos Balsių edukacinės studijos programa

120200526

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos kompozicijos pagrindų studija „Dailė ir animacija“

120200527

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

Animacijos studijos programa

120200528

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

Animacijos dirbtuvės

120200785

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla (Naujosios Vilnios filialas)

Dailės pagrindų NU programa (1)

120200513

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla (Naujosios Vilnios filialas)

Dailės pagrindų NU programa (2)

120200514

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla (Naujosios Vilnios filialas)

Dailes terapijos programa

120200783

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla (Naujosios Vilnios filialas)

Vizualinė raiška teatre

120200786

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Vaizduojamoji dailė

120200174

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Anglų kalbos būrelis

121400103

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Dainavimo studija

120100020

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Drabužių dizainas

121100044

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Gatvės menas

120200034

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Gatvės šokiai

120300166

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Gitaros studija

120100074

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Jaunųjų žurnalistų klubas

121200028

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Keramikos studija

120200007

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Vokalinė džiazo studija „Kivi“

120100007

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC lindyhopas

120300114

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Šiuolaikinio šokio studija

120300161

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Skani studija „Jaunasis kulinaras“

121100043

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Solo latino (šokiai)

120300027

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Vaikų su negalia orkestras „Mažasis spalvų orkestras“

120100005

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Teatro studija

120400010

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Liaudies šokių kolektyvas „Ugnelė“

120300147

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Fotodizaino studija

121200027

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Aikido

120501214

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Koncertinė gimnastika

120500261

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Atletinė gimnastika

120500106

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC fechtavimas

120500063

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Meninis plaukimas

120500218

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Mokymas plaukti

120500221

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC plaukimas

120500258

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Plaukimas + sporto salė

120500259

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Povandeninis plaukimas

120500234

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Šachmatų studija

120500070

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Stalo tenisas

120500079

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Šuoliai į vandenį

120500237

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Vandensvydis

120500293

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Dziudo-sambo

120500217

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Kadro menas

121200092

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Dofe – tarptautinė jaunimo apdovanojimų programa

122001155

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

STEAM iššūkis

122001157

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Lyderystės ugdymo programa jaunimui „Lyderystės link“

121500027

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

LVJC Šiuolaikinio baleto studija

120300143

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Patyriminės repo sesijos

120101446

VšĮ Vilniaus kolegija

Žaidžiame madą.

121100353

VšĮ Vilniaus kolegija

Muzikinis teatras

120400361

VšĮ Vilniaus kolegija

Maisto gamybos kūrybinės dirbtuvės mokiniams

121100387

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

„Android“ programėlių kūrimas

121000277

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Praktinė mechatronika ir robotika

120600226

VšĮ Mokslo šviesa

Programavimas mokykloje

121000280

VšĮ „Gerumo lietus“, futbolo mokykla „Audra“

Futbolas

120501502

VšĮ „Gimnastika ir aš“

Lavinamoji gimnastika

120501783

VšĮ futbolo mokykla „Ataka“

Futbolas visiems Vilniaus mieste

120501778

VšĮ „Vaikų uostas“

Ekologija – gyvenimo būdas. Esame atsakingi.

120800120

VšĮ „Vaikų uostas“

Taikomųjų mokslų fakultetas: įdomioji matematika, chemija

122001160

VšĮ „Vaikų uostas“

Teatras prasideda nuo rūbinės

120400254

Rasa Januškevičienė

Programavimo valandėlė

121000341

VšĮ „Intelekto namai“

Edukacija linksmai 6–10 metų vaikams (Vilniaus m.)

121400520

VšĮ „Intelekto namai“

Edukacija linksmai 11–14 metų vaikams (Vilniaus m.)

121400521

VšĮ „Amici Art“

Estetinio lavinimo programa (Vilnius)

122000719

VšĮ „Amici Art“

Gitaros programa (Vilnius)

120100837

VšĮ „Amici Art“

Architektūros programa (Vilnius)

122000718

VšĮ „Amici Art“

Perkusijos programa (Vilnius)

120100839

VšĮ „Amici art“

„Hack Vilnius“ programavimo programa vaikams ir jaunimui

121100247

VšĮ „Amici art“

Dailiojo čiuožimo programa Vilniuje

120300578

VšĮ „Amici art“

Anglų kalba – kalbėjimo ir tarimo įgūdžių pagrindai

121400325

Formaliojo ir neformaliojo ugdymo pedagogų asociacija

STEAM klasė

122001136

Formaliojo ir neformaliojo ugdymo pedagogų asociacija

Išlikimo mokykla

122000945

Formaliojo ir neformaliojo ugdymo pedagogų asociacija

Anglų kalba kalbėjimo ir tarimo įgūdžiai

121400462

VšĮ „Turiningas laisvalaikis“

Linijiniai šokiai

120300645

VšĮ „Turiningas laisvalaikis“

Stuburiukas

122000784

Visuomeninė organizacija vaikų ir jaunimo dienos centras ,,Mūsų nameliai“

Kūrybiškas kompiuterinio raštingumo įgūdžių lavinimas

121000435

Visuomeninė organizacija vaikų ir jaunimo dienos centras ,,Mūsų nameliai“

Socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymo programa

122001158

UAB „Impuls LTU“

Plaukimo akademija

120501796

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Baletas

120300842

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Pramoginiai šokiai ir scenos estetika

120300846

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Gatvės džiazas

120300844

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Breiko studija

120300843

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Šiuolaikinis šokis pradedantiesiems

120300847

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Šiuolaikinis šokis pažengusiems

120300848

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Gatvės šokis

120300845

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Teatrinė raiška

120400356

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Hip-hop kultūra

120300878

VšĮ „Šeši pojūčiai“

Teatro studija mažiesiems ,,Pažink save per teatro raišką“

122001164

VšĮ „Šeši pojūčiai“

Teatro studija paaugliams ,,Teatro studija jaunimui“

122001163

VšĮ „Šeši pojūčiai“

Teatro studija

120400323

VšĮ „Šeši pojūčiai“

Kūrybinės teatro dirbtuvės

120400390

Valstybės institucijų kalbų centras

Suteik kalbai pagreitį: Taip!

121400528

Valstybės institucijų kalbų centras

Angliškai kalbu laisvai: Taip!

121400529

Uždaroji akcinė bendrovė „ARV-Auto“

Mokausi būti vairuotoju

120900048

VšĮ meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA

Vandens tapyba – VYTA Vilniaus mieste.

120200737

VšĮ meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA

Meninė tapyba ant vandens – VYTA, Vilniaus mieste.

122001149

VšĮ Laipiotojų uolomis klubas

Laipiojimo sporto treniruotės

120501798

UAB „Intellectus kalbų centras“

Šnekamoji praktinė anglų kalba

121400545

VšĮ „Paplūdimio tinklinio mokykla“

Salės ir paplūdimio tinklinio treniruotės vaikams ir jaunimui

120501800

Kūrybinių technologijų akademija

Kūrybinių technologijų užsiėmimai 2018-2019 m. (Vilniaus m.)

121000439

MB Audronės dizaino inovacijų studija

Mano molinis pasaulis

120200745

VŠĮ „Robotikos mokykla“

Robotika ir būsimųjų technologijų startuolių ugdymas

120600394

Geros savijautos centras „Sanus“

Judėk, sportuok ir tobulėk

120501205

Geros savijautos centras „Sanus“

Sveikas ir stiprus!

122001159

Sporto klubas „Budora“

Sveikos gyvensenos ir sportinio meistriškumo skatinimas kyokushin karate treniruočių metu

120500064

VšĮ „Vaiko talentas“

Feuerstein mąstymo ir mokymosi įgūdžių lavinimo programa

122000767

Capoeira federacija

Capoeira – brazilų kovos menas

122000949

VšĮ „Code Academy Kids“

„Codeacademy Kids“ programavimo būrelis

121000437

VšĮ „Code Academy Kids“

Virtuali programavimo klasė 7–18 metų moksleiviams

121000436

Asociacija „Gero vėjo klubas“

Buriavimas

120501799

VŠĮ „Unikalus šokis“

Šokių pamokos įprastos raidos ir specialiųjų poreikių vaikams Vilniaus mieste

120300854

Vilniaus ledo ritulio mokykla „Geležinis vilkas“

Ledo ritulininkų rengimas

120501055

Vilniaus sportinės gimnastikos klubas „Skrydis“

Gimnastika be ribų

120501762

Vilniaus sportinės gimnastikos klubas „Skrydis“

Akrobatika

120501761

Vilniaus sportinės gimnastikos klubas „Skrydis“

Gimnastikos pasaulis

120501567

Lindyhop.lt klubas

Tradicinio džiazo šokių (svingo, lindyhopo, solo džiazo, čarlstono) pamokos

120300747

VšĮ Baltijos tarptautinė mokykla

„Anglų kalbos šalyje“ 6–9 m. moksleiviai (Vilnius)

121400491

VšĮ Baltijos tarptautinė mokykla

„Anglų kalbos šalyje“ 10–14 m. moksleiviai (Vilnius)

121400492

VšĮ „Sostinės krepšinio mokykla“

Krepšinis

120500436

Sporto klubas „SHIN“

Karate mokyklos SHIN treniruotės

120501792

VšĮ Vilniaus dziudo klubas „Gralis“

Dziudo treniruotės vaikams

120501222

VšĮ „Vilniaus teniso akademija“

Badmintono ugdymo programa

120501208

VšĮ „Vilniaus teniso akademija“

Teniso ugdymo programa

120500014

Neli Beliakaitės Baltijos baleto akademija

Baleto ir kitų stilių šokių pamokos įvairaus amžiaus vaikams, įskaitant baigiamuosius koncertinius pasirodymus bei pasiruošimą konkursams

120300776

VšĮ futbolo klubas „Granitas“

Futbolininkų ugdymas

120500011

Sporto klubas „Spartanika“

Kyokushin karate kaip vaiko asmenybės ugdymo priemonė

120501203

VšĮ „Kovos menų akademija“

Sambo imtynių sporto šakos populiarinimas Vilniaus mieste

120501047

Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“

Lyderystės ABC (Vilnius)

122000094

Viešieji interneto prieigos taškai (VIPT)

IT projektų vadyba ir komandinis darbas Vilniaus m.

121000253

VšĮ Vaikų futbolo akademija „Geležinis vilkas“

Futbolas 6–17 metų vaikams

120501182

VšĮ „Grijos vaikai“

Darbščiosios rankelės

121100122

Vilniaus sporto ir turizmo klubas „Regata“

Baidarių irklavimo sportas – aktyvaus laisvalaikio ugdymo priemonė

120500541

Vilniaus SŽK „Žuvėdra“

Neformaliojo vaikų švietimo žolės riedulio sporto šakos plėtojimas

120500593

VšĮ futbolo mokykla „Ateitis“

Futbolas 9–11, 12–14 ir 15–18 metų mokiniams

120500010

VšĮ „Baltijos futbolo akademija“

Jaunųjų futbolininkų ugdymas, technikos – taktikos veiksmų mokymasis bei tobulinimas

120501272

Aikido Aikikai asociacija „Aidas“

Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas su aikido

120500527

VšĮ „Talentų futbolo akademija“

Aukime su futbolu

120500028

VšĮ „Naujų žvaigždžių klubas“

Jaunosios stalo tenisininkų kartos ugdymas

120500285

VšĮ „Vikingų kaimas“

Patyriminio mokymo programa „Senovės baltų kiemas“

121300225

Teniso klubas „Balžekas Tennis School“

Teniso ir įgūdžių lavinimas ir fizinio rengimo programa

120501226

VšĮ „American English School“

„Bendrauk drąsiai 2“ Vilniaus miesto 7–9 metų moksleiviams (anglų kalba)

121400328

VšĮ „American English School“

„Viešojo kalbėjimo pagrindai 2“ Vilniaus miesto 10–14 metų moksleiviams (anglų kalba)

121400329

VšĮ „American English School“

„Viešojo kalbėjimo menas 2“ Vilniaus miesto 15–19 metų moksleiviams (anglų kalba)

121400330

Moterų futbolo akademija „Žalgiris“

Futbolas įvairaus amžiaus ir skirtingo meistriškumo vaikams

120500116

VšĮ „Lietuvos šachmatų mokykla“

Šachmatų pamokos pradedantiesiems Vilniaus mieste

120501516

VšĮ „Lietuvos šachmatų mokykla“

Šachmatų pamokos pažengusiems Vilniaus mieste

120501515

Visuomeninė organizacija orientavimosi sporto klubas „Perkūnas“

Turizmas ir orientavimasis

120700086

VšĮ futbolo mokykla „Nikė“

Į futbolą per gimnastiką ir akrobatiką

120500219

Sporto klubas „TOSHI“

Kyokushin karate kaip fizinio, protinio ir dvasinio lavinimo priemonė vaikams ir paaugliams

120501292

Profesionalų-mėgėjų stalo teniso klubas „PING-PONG“

Sportinio meistriškumo ugdymo programa

120500570

VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas „Viesulas“

Sportuok ir būk sveikas

120501507

Asociacija „Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla“

Vaikų ir jaunimo vokalinis ugdymas

120100369

VšĮ Vilniaus socialinis klubas

„Vilnius social club“ futbolo mokykla

120501207

Lietuvos sakaliukų sąjungos Vilniaus miesto filialas „Padėk pritapti“

Padėk mokytis kitaip

122000953

VšĮ Vilniaus krepšinio akademija

Vilniaus krepšinio akademijos krepšininkų rengimo ir ugdymo programa

120500012

Fechtavimo klubas „Gintarinė špaga“

Fechtavimo sporto meistriškumo ugdymas

120500241

VšĮ „Geležinio vilko sporto mokykla“

VšĮ „Geležinis vilkas“ sporto mokyklos regbio ugdymo programa

120501587

VšĮ Venckaičio imtynių klubas VIK

Padovanok vaikui ateitį

120501511

Asociacija „Lietuvos skautija“

Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa: skautauk, patirk, atrask (Vilniaus m. sav.)

121500313

VšĮ „Futbolo mokykla Vilniaus Vytis“

Futbolas – įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui

120501512

VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras“

Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės (Vilnius)

122000941

VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras“

Sveikos mitybos ir judesio ugdymas (Vilnius)

122000942

Lietuvos šaulių sąjunga

Vilniaus miesto jaunųjų šaulių ugdymo programa

121500314

VšĮ berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“

Chorinis dainavimas

120100792

VšĮ „Mentalinė aritmetika“

Mentalinė aritmetika

122000954

VšĮ šokių klubas „Judesys“

Linijinių šokių programa vaikams

120300770

VšĮ šokių klubas „Judesys“

Solo latino šokiai vaikams

120300771

VšĮ šokių klubas „Judesys“

Sportiniai šokiai vaikams

120300769

Artūro Noviko džiazo mokykla

Darbas su vokaliniais ansambliais

120101260

Pažangaus bendradarbiavimo akademija

Sveikos gyvensenos mokykla „Noriu augti sveikas“

122000996

VšĮ Vilniaus ledo ritulio akademija

Ledo ritulio treniruotės pagal „USA Hockey“

120501217

VšĮ Vilniaus futbolo mokykla „Žaibas“

Futbolas

120501206

VšĮ Robotikos akademija

Ankstyvoji robotika

120600043

VšĮ Robotikos akademija

Smagioji robotika

120600044

VšĮ Robotikos akademija

Taikomoji robotika

120600063

VšĮ Robotikos akademija

Integruoto ugdymo Robotikos akademijos programa: 1 klasė – Vilnius.

120600392

VšĮ Robotikos akademija

Integruoto ugdymo Robotikos akademijos programa: 2 klasė – Vilnius.

120600391

VšĮ Robotikos akademija

Integruoto ugdymo Robotikos akademijos programa : 3 klasei – Vilnius.

120600390

VšĮ Robotikos akademija

Integruoto ugdymo Robotikos akademijos Programa : 4 klasei – Vilnius.

120600389

VšĮ Robotikos akademija

Integruoto ugdymo Robotikos akademijos Programa : 5/6 klasei – Vilnius.

120600388

VšĮ Robotikos akademija

Integruoto ugdymo Robotikos akademijos Programa : 7/8 klasei – Vilnius.

120600387

VšĮ „Žalgirietis“

Futbolas įvairaus amžiaus žmonėms

120501259

VšĮ saviraiškos studija „Ak'menukai“

Po skambučio

122000950

VšĮ „Linedance“

Baletas vaikams

120300026

VšĮ „Linedance“

Linijiniai šokiai vaikams

120300032

Lietuvos skautų sąjunga

Skautiški užsiėmimai skautų ir patyrusių skautų grupėms

121500111

UAB School of British English

(pakeitė pavadinimą iš UAB Europos kalbų mokykla)

Anglų kalbos būrelis "Discover English"

121400503

Vilniaus tradicinio AIKIDO-AIKI-BUDO-KEMPO centras

Japonų kovinio meno Ai-Wa Ki Do-no Bu (aikido) sisteminiai užsiėmimai pagal Tenchi Bogyo Korai Do – Tenchi Bogyo Ryu mokyklos metodiką.

120501924

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

NKKM mokyklėlė: statinė ir animacinė kompiuterinė grafika

121000523

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

NKKM mokyklėlė: kompiuterinių žaidimų kūrimas

121000524

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

NKKM mokyklėlė: videomontažas

121000525

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

Jaunųjų programuotojų mokykla

121000526

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

IT mokykla: kompiuterio techninė įranga, operacinės sistemos, taikomosios programos

121000528

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

IT mokykla: WEB statinės technologijos

121000529

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

IT mokykla: WEB dinaminės technologijos

121000530

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

IT mokykla: IT sistemų saugumas

121000527

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

IT mokykla: programavimo pagrindai (C++ ir C#)

121000533

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla

IT mokykla: taikomasis programavimas

121000534

VšĮ Romų visuomenės centras

Darbščiųjų rankų būrelis

121100388

VšĮ Romų visuomenės centras

Lyderystės akademija

121500414

VšĮ „Vilniaus regbio akademija“

Regbis vaikams ir jaunimui

120500016

VšĮ „Turing School“

Pirmieji žingsniai informatikoje

121000536

VšĮ „Turing School“

Įžanga į kompiuterių mokslą

121000538

VšĮ „Turing School“

Kompiuterių mokslas ir IT verslai (CS50 AP)

121000537

UAB „Impuls LTU“

Sporto akademija

120502033

Geros savijautos centras „Sanus“, UAB

Taisyklinga laikysena

120502029

Asociacija Baltic Turkish Culture Academy

Pasaulio kultūrų dirbtuvės

122001277

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Grafinis mą(s)tymas

121000431

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Įgudusieji

121000547

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Jaunieji konstruktoriai

121000545

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Medijos

121000429

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Pažengusieji

121000261

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

„Python“ programavimo kalbos pradedančiųjų („Basic“) kursas

121000013

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

„Python“ programavimo kalbos ir išorinio programavimo („FrontEnd“) tarpinis („Intermediate“) kursas

121000267

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Pradedantieji

121000017

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Programavimas I

121000021

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Programavimas II

121000022

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Technologijos robotikoje

121000544

VšĮ Baltijos edukacinių technologijų institutas

Žaidimų programavimas „Unity“

121000543

Viešieji interneto prieigos taškai

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas Vilniaus m.

121000522

VšĮ „Vilniaus vaikų gimnastikos studija“

Gimnastika vaikams

120502039

VšĮ Jelenos Koroliovos šokių studija

Rungtynių šokiai

120502031

Lietuvos automobilių klubas

Būk saugus

122001259

VšĮ Sporto klubas „Auksinis Lokys“

Padovanok vaikams sveiką ateitį

120502040

UAB „MENAR“

NUMICON skaičiavimo programa Vilniuje

122001279

UAB „MENAR Vilnius“

MENAR mintino skaičiavimo programa

122000802

MB „Bene cognita“

Sėkmės ABC (I lygis)

122001274

UAB „Verslo lyderių ugdymo centras“

„MiniBoss“ verslo ir ekonomikos ABC

122001278

UAB „Verslo lyderių ugdymo centras“

„MiniBoss“ šeimos ekonomika ir verslumas

122001280

VšĮ Kęstučio Navicko badmintono akademija

Vaikų ir jaunimo užimtumo didinimas per badmintoną

120502036

VšĮ „Ateities čempionai“

Dziudo pažengusiems

120502048

VšĮ „Ateities čempionai“

Dziudo ir sambo

120500328

VšĮ Vilniaus miuziklo mokykla

Miuziklo aktoriaus ruošimo programa

120400235

Aida Maksvytytė

Kūryba ir saviraiška per šokį

120300850

Airidas Bladaitis

Vaiko asmenybės ugdymas, sveikos gyvensenos skatinimas ir sportinio meistriškumo kėlimas kiokušin karatė treniruočių metu

120501789

Albertas Ivanauskas

Mušamųjų instrumentų studija

120100162

Alė Janonytė-Mulienė

Dailės studija „Menų vaikai“

120200520

Alena Gudalevič

Nuostabioji chemija. Nepaprasti bandymai paprastomis priemonėmis

120800158

Alena Gudalevič

Įdomieji gamtamoksliniai tiriamieji darbai

120800160

Alina Valentinavičienė

Dainavimo studija „Versmė“

120100800

Alytė Mieliūnienė

Dailė

120200553

Andrius Mušauskas

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 7 iki 14 metų

120300930

Aneta Gracjana Lapcun

Loginis mąstymas

122000091

Angelė Jarusevičienė

Keramikos studija „Molinukas“

122000197

Artur Lugovskij

Kovos menų „Nhat Nam“ treniruotės

120502034

Artūras Macijauskas

Krepšinio galia

120501514

Asta Valčiukienė

Šachmatų antrasis žingsnis

122000749

Eglė Budrikienė

Vaikų populiaraus dainavimo mokymas (vaikų muzikos studija „Retro“)

120100884

Eimantas Tukačiauskas

Judėjimas ant tatamio

120501793

Gerda Smirnovė

Šnekamosios anglų k. būrelis

121400587

Greta Spranginaitė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 7-erių iki 14 metų

120300931

Irena Strazdienė

Lietuvių etninė kultūra

121300044

Ieva Buitkutė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300151

Ieva Žilienė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300149

Ilona Šumskienė

Matematika kitaip

122000952

Ingrida Mikštienė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300159

Irutė Juršėnaitė

Tinklinio mokyklėlė

120501209

Irutė Juršėnaitė

Judrieji žaidimai – judėjimo džiaugsmas

120502035

Jelena Zykina

Fortepijono užsiėmimai

120101384

Joana Markovskaja

Mano pirmasis anglų kalbos nuotykis

121400410

Jurga Gustaitė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300592

Jurijus Mumyga

Įvadas į pasaulio tautų šokio pasaulį

120300653

Karina Pedanian

Fortepijono užsiėmimai

120101385

Laura Skrodenienė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300157

Ligita Pareigienė

Feuerstein – siekiantiems geresnių rezultatų

122000764

Lilija Verbel

Etninių rankdarbių ir siuvimo dirbtuvės

121300224

Lina Mačiulienė

Dainavimo studija „Šviesi žvaigždelė“

120101447

Marius Krivickas

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300155

Mažena Narkevičienė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300140

Milda Želvienė

Sporto būrelis „Mažieji atletai“

120501787

Miroslava Salnik

Muzikos studija „Talentų sūkurys“

120101252

Natalja Dichtiar

Vokalinių gebėjimų lavinimas

120100951

Olga Prepečienė

Anglų kalba vaikams

121400586

Ramunė Pabalė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300146

Rasa Januškevičienė

Robotų dirbtuvės

121000289

Renata Janušonienė

Linijiniai šokiai vaikams

120300606

Rimas Danius

Kasdien judėti!

120502038

Rita Vinickienė

Tinklinio pamokėlės

120501510

Rita Vinickienė

Pamokėlės „Bėk, šok, mesk. gaudyk...“

120502030

Svetlana Cvetkova

Fortepijono užsiėmimai

120101386

Svetlana Jasevičienė

Meninės gimnastikos pagrindai

120501212

Svetlana Vetrova

Dziudo pradmenys vaikams

120501505

Svetlana Vetrova

Socialinių ir fizinių įgūdžių ugdymas remiantis dziudo ir sambo metodika

120501506

Tahsin Ayyildiz

Linksmasis anglų kalbos būrelis

121400595

Toma Mušauskienė

Pramoginių šokių programa vaikams nuo 4 iki 18 metų

120300144

Tomas Radišauskas

Sportuok sveikai!

122001276

*KTPRR kodas – kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registro programai suteiktas kodas

PATVIRTINTA Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. rugpjūčio 6 d. įsakymu Nr. 30-1947/19